serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Bezpłatna Wstępna Diagnoza w 3 minuty !!!

 

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe oferuje bezpłatną wstępna diagnozę na miejscu w 3 minuty.

 

Istniejemy na rynku już od ponad 21 lat co pozwoliło nam wyspecjalizować się w profesjonalnych, złożonych naprawach laptopów, komputerów PC  oraz All-in-one w tym Apple,  monitorów LCD oraz CRT również dla medycyny i przemysłu, płyt głównych, zasilaczy komputerowych,  zasilaczy dla medycyny i przemysłu, zasilaczy awaryjnych UPS oraz elektroniki dla medycyny i przemysłu i wojska.

 

Atutem naszych specjalistów są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie.

 

Właśnie dzięki temu już po pierwszych objawach usterki jesteśmy w stanie wykonać na miejscu wstępną bezpłatną diagnozę i podać klientowi przybliżony koszt naprawy.

A&D Serwis bezpłatna wstępna diagnoza w 3 minuty.A&D Serwis bezpłatna wstępna diagnoza w 3 minuty.

Należy jednak pamiętać, że w miarę precyzyjnie bez czasochłonnego rozkręcania sprzętu można wycenić tylko niektóre uszkodzenia dla przykładu w laptopach: uszkodzona klawiatura, uszkodzony napęd optyczny cd/dvd, uszkodzona matryca, uszkodzona obudowa itp. Nie da się precyzyjnie wycenić kosztów bez rozkręcania i pomiarów w przypadku jeśli laptop jest całkowicie niesprawny, choć większość modeli ma powtarzalne usterki już nam znane i jesteśmy w stanie w przybliżeniu określić ten koszt. Jednak w takich przypadkach praktykujemy stosowaną od lat i sprawdzoną zasadę napraw do kwot barierowych. 

 

Zapraszamy.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść