serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Cennik napraw elektroniki dla medycyny wojska i przemysłu

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe® przedstawia Państwu cennik napraw elektroniki dla medycyny wojska oraz przemysłu, wszystkich producentów, typów oraz marek występujących na rynku które wykonujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC, i na które udzielamy 3 miesięczny okres gwarancji !!! *

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzony monitor, uszkodzony falownik itd. konieczna wymiana na nowe”. Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe zajmuje się złożonymi naprawami płyt głównych oraz poszczególnych modułów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz  Laboratorium  Badawczo Rozwojowemu Technologii SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej które ściśle współpracuje z Politechniką Wrocławską w elektronice praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Grupę naszych pracowników tworzą byli serwisanci takich firm ASUS, MSI oraz GIGABYTE którzy posiadają bogatą wiedzę oraz umiejętności potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami IPC.

 

Firma A&D SERWIS Europejskie Centrum Serwisowe jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami NETTO:
Podawane ceny uwzględniają części wraz z usługą serwisową, za wyjątkiem zaznaczonych przypadków.

 

Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

 

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy z zarówno z całego kraju jak i europy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy.

 
Ceny za wykonane naprawy w naszej firmie są bardzo zróżnicowane i w przypadku napraw elektroniki medycznej, wojskowej oraz przemysłowej zaczynają się od kwoty 50 zł.

 

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych która w przypadku elektroniki medycznej, wojskowej oraz przemysłowej wynosi odpowiednio:

 

• Różnego rodzaju panele operatorskie do kwoty 1000 zł
• Różnego rodzaju specjalistyczne monitory LCD w tym kardiomonitory itp do 500 zł
• Różnego rodzaju specjalistyczne monitory CRT do kwoty 500 zł
• Sterowniki PLC do kwoty 500 zł
• Komputery przemysłowe   do kwoty 1000 zł
• Softstarty  do kwoty 500 zł
• Falowniki małej mocy do 1,5 kV  do kwoty 500 zł
• Falowniki dużej mocy  do kwoty 1000 zł 
• Różnego rodzaju zasilacze oraz przetwornice małej mocy do 500 zł
• Różnego rodzaju zasilacze oraz przetwornice dużej mocy do 1000 zł 
• Różnego rodzaju nietypowe sterowniki oraz moduły do kwoty 500 zł
• Poprawki montażowe różnego rodzaju modułów od kwoty 100 zł
• Diagnostyka endoskopowa inspekcja komponentów BGA od kwoty 50 zł

 

Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza ( szczegóły w zakładce bezpłatna diagnoza ).

 

Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno  dla klienta ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać jak i dla serwisu ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.

 

Sytuacja taka wiąże się przede wszystkim z faktem, że nasza firma w przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów które oferują kosztowne wymiany całych modułów dokonujemy złożonych napraw aby kształtowały się one w rozsądnych cenach.

 

Pomimo ogromnego doświadczenia jakim dysponujemy w przypadku złożonej elektroniki medycznej, wojskowej oraz przemysłowej nie jesteśmy w stanie podać precyzyjnej diagnozy. Bardzo często głównie w elektronice przemysłowej rozwiązania są unikatowe. Często jeśli nawet w firmie znajdują dwie maszyny teoretycznie identyczne to są w większości z nich pewne różnice uniemożliwiające swobodne przekładanie modułów. Dlatego niestety w przypadku opisanej elektroniki nie jesteśmy w stanie podać konkretnych cen jak w przypadku napraw standardowych monitorów laptopów itd. Elektronika medyczna, wojskowa, oraz przemysłowa to bardzo specyficzne urządzenia. Przy naprawach należy zachować szczególną ostrożność a wszystkie operacje powinny być przeprowadzone na stanowiskach wyposażonych w maty antystatyczne oraz odseparowanych od sieci zasilającej za pomocą transformatorów separujących jakimi dysponujemy. Naprawa to czasochłonna i żmudna praca wymagająca znacznego zaangażowania. Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny napraw:

 

- Różnego rodzaju panele operatorskie do kwoty 1000 zł

- Różnego rodzaju specjalistyczne monitory LCD w tym kardiomonitory itp: do 500 zł

- Różnego rodzaju specjalistyczne monitory CRT do kwoty 500 zł

- Sterowniki PLC                                      do kwoty   500 zł

- Komputery przemysłowe do kwoty 1000 zł

- Softstarty do kwoty   500 zł

- Falowniki małej mocy do 1,5 kV do kwoty   500 zł

 

- Falowniki dużej mocy do kwoty 1000 zł 

 

- Różnego rodzaju zasilacze oraz przetwornice małej mocy. do 500 zł

- Różnego rodzaju zasilacze oraz przetwornice dużej mocy. do 1000 zł

- Różnego rodzaju nietypowe sterowniki oraz moduły do kwoty 500 zł

- Poprawki montażowe różnego rodzaju modułów od kwoty 100 zł

- Diagnostyka, endoskopowa inspekcja komponentów BGA od kwoty 50 zł

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH. Jako jedyny serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem, wymianą lub reballingiem stosujemy endoskopową inspekcję komponentów BGA która jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać monitor lcd do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 12 zł netto. Szczegóły w zakładce Serwis Ogólnopolski. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą  EuroSerwisu.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy.

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść