serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Cennik napraw płyt głównych

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe® przedstawia Państwu cennik napraw płyt głównych wszystkich producentów, typów oraz marek występujących na rynku które wykonujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC, i na które udzielamy 3 miesięczny okres gwarancji !!! *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, konieczna wymiana na nową”. Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe zajmuje się złożonymi naprawami płyt głównych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz  Laboratorium  Badawczo Rozwojowemu Technologii SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej które ściśle współpracuje z Politechniką Wrocławską w elektronice praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Grupę naszych pracowników tworzą byli serwisanci takich firm ASUS, MSI oraz GIGABYTE którzy posiadają bogatą wiedzę oraz umiejętności potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami IPC.

 

Firma A&D SERWIS Europejskie Centrum Serwisowe jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami NETTO:
Podawane ceny uwzględniają części wraz z usługą serwisową, za wyjątkiem zaznaczonych przypadków.

 

Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

 

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy zarówno z całego kraju jak i europy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy.

 
Ceny za wykonane naprawy w naszej firmie są bardzo zróżnicowane i w przypadku płyt głównych zaczynają się od kwoty 30 zł.

 

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych która w przypadku płyt głównych do komputerów stacjonarnych PC wynosi 160 zł.

 

Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje  osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza ( szczegóły w zakładce bezpłatna diagnoza ).

 

Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno  dla klienta ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać jak i dla serwisu ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.

 

Sytuacja taka wiąże się przede wszystkim z faktem, że nasza firma w przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów które oferują kosztowne wymiany płyt głównych dokonujemy złożonych napraw aby kształtowały się one w rozsądnych cenach.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości sprzętu już po pierwszych objawach usterki jesteśmy w stanie wykonać na miejscu wstępną bezpłatną diagnozę i podać klientowi przybliżony koszt naprawy. Poniżej przedstawiamy Państwu przybliżony cennik napraw płyt głównych:

 

Wymiany komponentów bga,(mostki północne/południowe, układy graficzne) od 50 zł
Lutowanie, przelutowanie REBALLING (mostki północne/południowe, układy graficzne) od 50 zł
Endoskopowa inspekcja komponentów BGA. ( W przypadku napraw związanych z wymianą, lutowaniem, przelutowaniem, reballingiem w cenie usługi.)  od 50 zł
Wymiany gniazd zasilania: at, atx 30 zł
Wymiany różnego rodzaju gniazd lpt, com, usb itp.    od 30 zł

Wymiany gniazd procesora (socket CPU):


1) LGA 1150/55/56/51 160 zł

2) LGA 775 120 zł

3) Socket'ów 1366 oraz 2011 i 2011-3 nie wymieniamy

4) Pozostałe wersje socket'ów wymieniamy w cenie do 150 zł, lecz przed dostawą należy się kontaktować z serwisem.

 

 

 

Wymiana złącz banków pamięci od 40 zł
Naprawy układów zasilania, PFC od 40 zł
Naprawa układów sterowania od 40 zł
Naprawa układów kontroli temperatury od 40 zł
Naprawy wszelkiego rodzaju zasilaczy oraz przetwornic od 40 zł
Naprawy zintegrowanych kart graficznych od 50 zł
Naprawa zintegrowanych kart dźwiękowych, sieciowych    od 40 zł
Wymiany kontrolerów klawiatury, firewire od 40 zł
Wymiana kondensatorów. ( podana cena zawiera koszt usługi należy do niej dodaż 1,50 zł za każdy kondensator) 30 zł  
Wymiana / programowanie układów Bios od 30 zł
Wymiana przedworników cyfrowo analogowych od 40 zł
Poprawa połączeń w przypadku uszkodzenia obwodów drukowanych ( ceny do 3 oraz do 8 ścieżek powyżej do uzgodnienia ) 30-50 zł
Uzupełnienie brakujących ( oberwanych mechanicznie ) elementów DRC  od 30 zł

 

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH. Jako jedyny serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem, wymianą lub reballingiem stosujemy endoskopową inpekcję komponentów BGA która jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. 

 

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać płytę główną do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 14.50 zł netto. Szczegóły w zakładce Serwis Ogólnopolski. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą  EuroSerwisu.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy.

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść