serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Cennik napraw laptopów

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe® przedstawia Państwu cennik napraw laptopów między innymi następujących producentów: Acer, Actina, Asus, Apple, Aristo, Benq, Belinea, California Acces, Canon, Compaq, Clevo, Compal, Eurocom, Dell, Fujitsu Siemens, IBM, IPC, HP, LG,Toshiba, Optimus, Digital, NEC, Gericom, Gateway, Mitac, Max Data, Network, Sony, Samsung oraz wszystkich innych występujących na rynku które wykonujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC, i na które jako jedyni w Polsce udzielamy do 24 miesięcy gwarancji !!! *

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz itd. konieczna wymiana na nowe”. Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe zajmuje się złożonymi naprawami płyt głównych oraz poszczególnych modułów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz  Laboratorium  Badawczo Rozwojowemu Technologii SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej które ściśle współpracuje z Politechniką Wrocławską w elektronice praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Grupę naszych pracowników tworzą byli serwisanci takich firm ASUS, MSI oraz GIGABYTE którzy posiadają bogatą wiedzę oraz umiejętności potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami IPC.

Firma A&D SERWIS Europejskie Centrum Serwisowe jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami NETTO:
Podawane ceny uwzględniają części wraz z usługą serwisową, za wyjątkiem zaznaczonych przypadków.

Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy zarówno z całego kraju jak i europy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy. 

Ceny za wykonane naprawy w naszej firmie są bardzo zróżnicowane i w przypadku laptopów zaczynają się od kwoty 30 zł.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów BGA których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych która w przypadku laptopów wynosi 400 zł.

 

Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje  osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza ( szczegóły w zakładce bezpłatna diagnoza ).

Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno  dla klienta ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać jak i dla serwisu ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.

Sytuacja taka wiąże się przede wszystkim z faktem, że nasza firma w przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów które oferują kosztowne wymiany całych modułów czy też na przykładzie laptopów wymiany całych płyt głównych dokonujemy złożonych napraw aby kształtowały się one w rozsądnych cenach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości sprzętu już po pierwszych objawach usterki jesteśmy w stanie wykonać na miejscu wstępną bezpłatną diagnozę i podać klientowi przybliżony koszt naprawy. Poniżej przedstawiamy Państwu przybliżony cennik napraw laptopów:

Wymiany komponentów bga, (mostki północne/południowe, układy graficzne) od 150 zł
Lutowanie, przelutowanie Reballing komponentów BGA (mostki północne/południowe, układy graficzne) od 150 zł
Endoskopowa inspekcja komponentów BGA. ( w przypadku napraw związanych z lutowaniem BGA w cenie usługi ) 50 zł
Wymiany gniazd zasilania oraz wszelkiego rodzaju gniazd: lpt, com, usb, itp. od 150 zł
Wymiany gniazd procesora (socket CPU) oraz złącz banków pamięci od 100 zł
Naprawy układów zasilania, PFC, ładowania, sterowania, kontroli temperatury od 150
Naprawy wszelkiego rodzaju zasilaczy oraz przetwornic od 150 zł
Naprawy zintegrowanych kart graficznych od 150 zł
Naprawy zintegrowanych kart dźwiękowych, sieciowych od 150 zł
Wymiany kontrolerów klawiatury, firewire.                                                             od 150 zł
Wymiany procesorów, przetworników analogowo-cyfrowych od 100 zł
Wymiany wszelkiego rodzaju układów scalonych od 40 zł
Wymiany lamp fluorescencyjnych oraz diod led w matrycach od 150 zł
Naprawy elektroniki matryc od 150 zł
Wymiany matryc. W przypadku braku możliwości naprawy od 200 zł
Wymiany napędów optycznych CD, DVD. W przypadku braku możliwości naprawy od 180 zł
klawiatur w myjkach ultradźwiękowych (w przypadku zalania różnego rodzaju płynami) 80 zł
Wymiany klawiatur  od 130 zł 
Uzupełnienie klawiszy klawiatur ( do 3 szt 30 zł za każdy następny klawisz 5 zł )    od 30 zł
Naprawa lub wymiana wszelkiego rodzaju taśm oraz przewodów sygnałowych od 100 zł
Naprawy inverterów od 100 zł
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH. Jako jedyny serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem, wymianą lub reballingiem stosujemy endoskopową inpekcję komponentów BGA która jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać laptopa do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 12 zł netto. Szczegóły w zakładce Serwis Ogólnopolski. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą  EuroSerwisu.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy.

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść