serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Cennik napraw konsoli, Naprawy czasowo zawieszone

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe prezentuje cennik profesjonalnych napraw Konsoli do Gier XBOX 360 oraz PlayStation 3 wykonywanych zgodnie z zachowaniem międzynarodowej normy IPC 7711A, IPC 7721A oraz endoskopową inspekcją komponentów BGA na które udzielamy do 3 miesięcy gwarancji.

Większość serwisów działających na Polskim rynku  w przypadku uszkodzeń konsoli ogranicza się podgrzewania komponentów BGA. Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe zajmuje się profesjonalną wymianą oraz reballingiem komponentów BGA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz  Laboratorium  Badawczo Rozwojowemu Technologii SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej które ściśle współpracuje z Politechniką Wrocławską w elektronice praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Grupę naszych pracowników tworzą byli serwisanci takich firm jak ASUS, MSI oraz GIGABYTE którzy posiadają bogatą wiedzę oraz umiejętności potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami IPC.

 

Firma A&D SERWIS Europejskie Centrum Serwisowe jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami NETTO:
Podawane ceny uwzględniają części wraz z usługą serwisową, za wyjątkiem zaznaczonych przypadków.

 

Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

 

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy zarówno z całego kraju jak i europy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy.

 
W przypadku napraw konsoli nasza firma zajmuje się jedynie wyspecjalizowaną usługą polegającą na usuwaniu najpopularniejszej usterki stanowiącej 95 % awarii tych urządzeń. Są to usterki spowodowane pojawianiem się mikropęknięć w przypadku konsoli Play Station 3 pod komponentem BGA. Natomiast w przypadku konsoli X-Box 360 na komponencie BGA. Ceny napraw kształtują się w następujący sposób:

 

1) Konsole Play Station 3.

Reballing wraz z ekndoskopową kontrolą połączeń lutowanych w postaci endoskopowej inspekcji komponentu BGA koszt 200 zł Na wykonaną usługę udzielamy 3 miesiące gwarancji.

 

2) Konsole XBOX 360. Bardzo dokładny opis problemu związanych z tymi konsolami opisany został w zakładce naprawa konsoli. Oferujemy Państwu dwie formy naprawy. 

a) Opcja pierwsza naprawy poprzez wykonanie reballing-u oraz kontroli wykonanych połączeń w postaci endoskopowej inspekcji BGA koszt 150 zł. Na wykonana usługę udzielamy 1 miesiąc Gwarancji.

b) Opcja druga naprawy poprzez wymianę komponentu BGA na nowy. Ponieważ praktyki wykonywania reballingu nie sprawdzają się z uwagi  na fakt że, za pojawianie się usterki nie są odpowiedzialne pęknięcia kulek lutu pomiędzy komponentem a płytą lecz pomiędzy komponentem a rdzeniem. Jest to bowiem komponent montowany techniką Flip Chip. ( na pokładzie komponentu BGA znajduje się kolejny komponent BGA tak ja na powyższych zdjęciach.) Zachęcamy do wykonania tej drugiej droższej lecz niewątpliwie pewniejszej formy naprawy XBOX-ów. Koszt wykonania prezentowanej usługi 250 zł.  Na wykonana usługę udzielamy 1 miesiąc Gwarancji. 

 

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH. Jako jedyny serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem, wymianą lub reballingiem stosujemy endoskopową inpekcję komponentów BGA która jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać monitor lcd do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 14.50 zł netto. Szczegóły w zakładce Serwis Ogólnopolski. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą  EuroSerwisu.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy.

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść