serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Polub nas na Facebooku.

 

Polub naszą stronę na Facebooku, i upomnij się o rabat w momencie oddania sprzętu do naprawy. Dla tych którzy dołącza do naszego grona czeka 5 % rabatu.

 

 

 

Dodatkową korzyścią oprócz uzyskanego rabatu są powiadomienia o różnego rodzaju rabatach i promocjach. Nasza strona już teraz zawiera wiele cennych i ciekawych informacji, natomiast świeże nowinki i ciekawostki w pierwszej kolejności będą docierać do użytkowników Facebooka. Przykładowo jedną z korzyści na jaką mogą liczyć osoby które dodadzą naszą Firmę do ulubionych na Facebooku będzie akcja czyszczenia i konserwacji laptopa lub komputera. Obecnie kwota ta wynosi 99zł. Natomiast po ogłoszeniu akcji w określonym czasie użytkownicy Facebooka będą mogli wykonać tą usługę w kwocie 60zł. A to tylko jedna z licznych przygotowanych promocji.

 

Promocja nie dotyczy klientów posiadających stałe umowy serwisowe i rozliczeń w których zostały zastosowane ceny hurtowe. Klienci wysyłający sprzęt do naprawy za pośrednictwem kuriera proszeni są o dopisanie do formularza zgłoszeniowego w polu uwagi "dołączyłem do facebooka jako........"( i tu podajemy użytkownika facebooka). Rabat zostanie naliczony automatycznie. Uwaga !!! Promocji nie można łączyć  z " Fabryką Rabatów".


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść