serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Wielkie zmiany w A&D Serwis.

 

Dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej powstała nowa siedziba naszej Firmy. Pozyskane środki unijne pozwoliły nam stworzyć nowoczesne centrum serwisowe które świadczy usługi w cenach firm lokalnych dostępnych dla szerokiego grona klientów. Nowa siedziba spełnia światowe standardy a stanowiska serwisowe wyposażone są w nowoczesną aparaturę diagnostyczno pomiarową. Lokalizacja jest praktycznie niezmienna, nowa siedziba A&D oddalona jest zaledwie 50 metrów od poprzedniej, szczegóły w zakładce kontakt.

 

 

Po zmianie lokalizacji z ul. Długosza 31 na Długosza 33 wprowadzamy do usług naszej Firmy naprawę telewizorów LCD oraz Plazma. Zmiana lokalizacji nastąpiła płynnie bez przerw w pracy firmy. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu specjalistów elektroników wielu dziedzin jesteśmy w stanie świadczyć szeroki wachlarz usług na najwyższym światowym poziomie. Natomiast pozyskanie środków unijnych na rozwój firmy dało nam możliwość świadczenia usług w konkurencyjnych cenach. Dzięki tym zmianą A&D Serwis stanie się największym i najnowocześniejszym centrum serwisowym w Polsce które zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów urządzeń elektronicznych.

 A&D Serwis nowa siedziba wejscie.A&D Serwis nowa siedziba tył budynku.

Nowa siedziba to również większy parking dla naszych klientów.

 A&D Serwis nowa siedziba parking.A&D Serwis nowa siedziba parking.

A&D jeszcze bliżej klientów, dojście bezpośrednio z placu Kromera.

 A&D Serwis nowa siedziba dojście od placu Kromera.A&D Serwis nowa siedziba dojście od placu Kromera

Wystarczy przejść przez teren Geodezji i Katastru Wrocław i już jesteśmy przy nowej siedzibie A&D. Od przystanku autobusowego lub tramwaju to zaledwie 2 minuty pieszo. Natomiast parking dla naszych klientów dostępny od ulicy Długosza.

 

Zapraszamy. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść