serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Koniecznie przeczytaj, nie daj się nabić w butelkę !!!.

 

Jak Serwisy nabijają klientów w butelkę ???.


Na co zwrócić uwagę wybierając serwis komputerowy, czego się wystrzegać i jak rozpoznać podróbkę i nie zostać nabitym w butelkę. Z naszych obserwacji wynika, że na dzień dzisiejszy trafia do naszego serwisu około 60 % laptopów po nieudanych próbach naprawy przez niewykwalifikowane serwisy.

 

Niestety większość usterek laptopów związana jest z uszkodzeniami komponentów BGA, ( problem szeroko opisany został w zakładkach laboratorium i dla ciekawskich). Co się z tym wiąże do przeprowadzenia napraw niezbędne są wysokiej klasy stacje lutownicze które niestety nie są tanie. Dobra stacja lutownicza to wydatek minimum rzędu 40 tysięcy złotych i w górę nie licząc osprzętu.

A&D Serwis Stacja lutownicza Martin.A&D Serwis Stacja lutownicza Martin.

Nasza firma wykożystuje do napraw trzy wysokiej klasy stacje lutownicze niemieckiej firmy Martin. Pracując na takim sprzęcie mamy gwarancję przeprowadzania poprawnych i co najważniejsze powtarzalnych procesów lutowniczych.

 

Niestety ostatnio powstało sporo nowych serwisów które nie inwestują w sprzęt a napraw dokonują za pomocą tanich lutownic hot-air lub nawet opalarek do drewna.

 

Opalarka do drewna.Lutownica Hot-Air Sunkko.

Znane nam są przypadki umieszczania zdjęć profesjonalnych stacji lutowniczych  na stronach internetowych  przez takie firmy choć w rzeczywistości sprzętu ani wiedzy nie posiadają.

 

Jak pisaliśmy na wstępie większość usterek związanych jest z lutowaniem oraz wymianami komponentów BGA.

A&D Serwis komponenty BGA. A&D Serwis pęknięcia kulek lutu pod komponentami BGA.

A&D Serwis jest bezpośrednim importerem komponentów BGA z Azji, dzięki czemu unikamy pośredników oferując korzystne ceny napraw. Komponenty bga do najtańszych nie należą ich przeciętny koszt zakupu wacha się w granicach od 100 do 250 zł. Więc jeśli otrzymacie państwo ofertę naprawy laptopa związaną z wymianą mostka północnego, południowego lub karty graficznej w kwocie 150 zł zastanówcie się czy jest to możliwe. W takich kwotach można jedynie zagrzać układ powodując jego krótko trwały powrót do życia. Wymiana jest po prostu ekonomicznie nieopłacalna a serwis musiał by do napraw dopłacać co jest oczywiście niemożliwe.

A&D Serwis Komponenty BGA. A&D Serwis nowe komponenty BGA.

Jak sprawdzić czy serwis nas nie nabija w przysłowiowa butelkę. Najlepszy jest oczywiście sprawdzony serwis z polecenia. Tak sytuacja wygląda w naszym przypadku około 65% nowych klientów stanowią  znajomi naszych dotychczasowych zadowolonych klientów. Kolejna opcja to zanim oddamy nasz cenny sprzęt w ręce serwisu sprawdźmy co sądzą inni na ich temat. Możemy tego dokonać zapoznając się z opiniami na temat danej firmy w internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce przykładowo A&D Serwis opinie i poczytać co sądzą inni o danej firmie. Kolejna opcja to oddać sprzęt bezpośrednio do siedziby firmy i oceny dokonać na własne oczy.

 

Życzymy powodzenia przy wyborze serwisu i zachęcamy do korzystania z usług naszej Firmy. Gwarantujemy Jakość, Terminowość, Solidność oraz do 24 miesięcy gwarancji na wykonane naprawy. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją  dla których  wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Dlaczego warto wybrać nasz serwis.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść