serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Zmowa Żarówkowa, nie daj się !!! BĄDŹ EKO !!!

 

Nie wyrzucaj uszkodzonego sprzętu !!! Napraw go u nas !!!

 

Każdego dnia na wysypiska trafiają miliony ton złomu elektronicznego. Jak wielki jest to problem obrazuje organizacja wwf. Organizacja również działa w polsce www.wwf.pl. Jeśli posiadasz komputer, monitor, projektor itp. zastanów się zanim zamienisz go na nowy model. Czy znane jest wam zjawisko "planned obsolescence" czy słyszeliście o zmowie żarówkowej ???

 

 

Planned Obsolescence czyli planowane szybsze zużycie to celowe działanie producentów sprzętu elektronicznego w tym RTV oraz AGD, które polega na skróceniu życia sprzętu elektronicznego. To sytuacja w której psuje się jakaś część sprzętu i nie opłaca się jej zastąpić nową. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest odwiedzanie takich serwisów jak nasz. Naprawa pozwala wprowadzić spore oszczędności w stosunku do zakupu nowego sprzętu a bardzo często naprawa usuwa wadę fabryczną co znacznie wydłuża żywotność sprzętu po wykonanej naprawie. Na temat zjawiska "Planned Obsolescence" można znaleźć sporo cennych informacji w internecie między innymi na stronie www.ekoistka.pl.

 

 

Zmowa żarówkowa, czyli zaplanowana krótka żywotność produktu nie dotyczy jedynie żarówek. Jako serwis który zajmuje się naprawami różnego rodzaju urządzeń doskonale widzimy jak z roku na rok zmniejsza się jakość a tym samym żywotność sprzętu elektronicznego. Aby uzmysłowić sobie jak duży jest to problem wystarczy obejrzeć poniższy film.

 

 

      
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść