serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Ostrzeżenie / Oświadczenie

 

Szanowni Państwo zwracamy uwagę aby poprawnie dokonywać wpisu adresów  www. Prowadzących do naszej strony internetowej.  Domeny należące do naszej Firmy A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe są następujące www.aid-serwis.com.pl , www.adserwis.com , www.naprawiamylaptopy.com.pl , www.naprawiamy-laptopy.com.pl.

 

Od pewnego czasu docierają do nas informacje, że klienci którzy popełniali błędy przy wpisywaniu adresu www zostali przekierowani  na stronę konkurencyjnej firmy i  nieświadomi swojej pomyłki sprzęt wysyłali w inne miejsce niż zamierzone. Zaistniała sytuacja związana jest z działaniem konkurencyjnej firmy która wykupiła domeny łudząco podobne do naszych przekierowując  je na swoją stronę www.  Nie znamy motywów działań tej Firmy możemy się jedynie domyślać. Sprawa o której mówimy dotyczy domen o następujących adresach: www.aidserwis.com.pl , www.aidserwis.pl , www.aid-serwis.pl .  Po kliknięciu w powyżej wymienione 3  adresy w zależności od dnia i humoru konkurenta zostaniemy przekserowani bezpośrednio na stronę firmy EVR Systems bezpośrednio do formularza zgłoszeniowego  bądź też na plansze informacyjne z infolinią lub plansze z reklamą usług po kliknięciu której również znajdziemy się na stronie firmy EVR.

Aby uniknąć pomyłek apelujemy o zwracanie szczególnej uwagi przy wpisywaniu adresu strony www. Z uwagi na podejrzenie , że jest to czyn nieuczciwej konkurencji oraz fakt, że znak towarowy naszej firmy jest zgłoszony i chroniony przez urząd patentowy pod numerem BA-I/Z.380564/Potw.1/Iskow sprawa została skierowana do Departamentu Prawnego D.A.S. O rozwoju sprawy poinformujemy na naszej stronie internetowej.  Jednocześnie oświadczamy, że nasza firma nie jest w żaden sposób powiązana i nie ma nic wspólnego z firma EVR.

 

Z poważaniem Grupa A&D Serwis. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść