serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Naprawa Monitorów LCD oraz CRT

 

Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe zajmuje się profesjonalną naprawą monitorów wszystkich marek LCD, CRT zarówno komputerowych powszechnego użytku jak i medycznych oraz  przemysłowych zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC.


 

A&D Serwis naprawa monitorów CRT.A&D Serwis naprawa monitorów LCD.

Początki działalności naszej Firmy były związane właśnie z monitorami dzięki czemu w tej dziedzinie jesteśmy pionierami. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem diagnostyczno pomiarowym daje nam nieograniczone możliwości.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wykonane naprawy monitorów udzielamy już od wielu lat 6 miesięczny okres gwarancji.

 A&D Serwis naprawa monitorów przemysłowych.A&D Serwis naprawa monitorów przemysłowych.

Natomiast również z wieloletniego doświadczenia oraz z informacji uzyskiwanych od naszych stałych klientów statystycznie wynika, że żywotność monitorów po wykonanych w naszej firmie naprawach  szczególnie tych po wykonaniu kompleksowej regeneracji sięga kilku lat. Bardzo częstą usterką monitorów LCD są uszkodzenia przepalenia lamp fluorescencyjnych przy katodzie. Większość firm w takim przypadku proponuje kosztowne wymiany matryc. Jako nieliczna na rynku firma A&D Serwis wykonuje precyzyjnych wymian lamp fluorescencyjnych. Matryca po takiej wymianie świeci jak nowa natomiast koszt naprawy w porównaniu z nową matrycą jest dwu trzy krotnie niższy w przypadku klasycznych monitorów natomiast w przypadku monitorów graficznych nawet dziesięcio krotnie niższy.

A&D Serwis naprawa monitorów, naprawa matryc LCD.A&D Serwis naprawa monitorów, naprawa matryc LCD.

A&D Serwis naprawa, serwis monitorów.A&D Serwis naprawa, serwis monitorów.

Wynik taki przede wszystkim jest możliwy dlatego, że podczas procesu regeneracji stosujemy wysokiej klasy podzespoły elektroniczne w tym kondensatory elektrolityczne przeznaczone do pracy impulsowej na 105 stopni celciusza. Są to komponenty lepsze niż stosowane fabrycznie przez producentów, dzięki temu wielokrotnie monitor po wykonanej naprawie wykazuje większą żywotność niż fabryczny produkt.

A&D Serwis naprawa monitorów, naprawa inverterów.A&D Serwis naprawa monitorów, naprawa płyt głównych.

Ponadto w wysokiej klasy monitorach od jakiegoś już czasu zaczęto stosować komponenty BGA. Jako nieliczni na rynku jesteśmy przygotowani na takie rozwiązania techniczne. Posiadamy maszyny do lutowania w technologii BGA niemieckiej firmy Martin, maszyny do reballingu oraz jako jedyny serwis w Polsce profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA.

 

A&D Serwis naprawa monitorów, wymiana komponentów BGA.A&D Serwis naprawa monitorów, kontrola w postaci endoskopowej inspekcji komponentów BGA.

A&D Serwis naprawa monitorów, endoskopowa inspekcja komponentów BGA.A&D Serwis naprawa monitorów, endoskopowa inspekcja komponentów BGA.

Więc jeśli mają Państwo problemy z działaniem swojego urządzenia zapraszamy do siedziby naszej firmy we Wrocławiu przy ul Długosza 31. Skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem.  Skuteczność napraw monitorów  to 98%.

 

POSIADAMY WŁASNE LABORATORIUM BADAWCZO ROZWOJOWE TECHNOLOGII SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP WSPÓŁFINANSOWANE ZE SRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ KTÓRE ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJE Z Zakładem Technologii  Aparatury Elektronicznej Wydziałem  Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej DZIĘKI CZEMU JESTEŚMY W STANIE ŚWIADCZYĆ USŁUGI SERWISOWE NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE W CENIE FIRM LOKALNYCH!

A&D Serwis naprawa monitorów, endoskopowa inspekcja komponentów BGA.A&D Serwis naprawa monitorów, endoskopowa inspekcja komponentów BGA.

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz itd. konieczna wymiana na nowe”. Firma A&D SERWIS zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów, ze szczególnym naciskiem na lokalizację przyczyn powstawania usterek a nie jedynie usuwanie ich skutków.

 A&D Serwis naprawa monitorów, inspekcja komponentów.A&D Serwis naprawa monitorów, inspekcja komponentów.

Do wykonywanych napraw monitorów wykorzystujemy miedzy innymi:

 

 

Oscyloskopy Fluke,Tektronix, Mierniki Fluke oraz Mostki Mitac, Kalibratory kolorów Minolta oraz Kamaya, Autotrasformatory oraz Taansformatory separujące Muter oraz inne przyrządy diagnostyczno pomiarowe. Ponieważ bardzo często profesjonalne monitory wykorzystują technologię montażu BGA nie bez znaczenia jest, że posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH.

A&D Serwis naprawa monitorów, wymiana komponentów BGAA&D Serwis naprawa monitorów, wymiana komponentów BGA 

Wykonujemy między innymi:

 

 • naprawa monitorów komputerowych (wszystkie typy i marki, zarówno LCD jak i CRT)
 • naprawa monitorów przemysłowych:
  • bankomatowych
  • do monitoringu
  • do kas fiskalnych
  • medycznych
  • paneli operatorskich ( crt, lcd, plazma ) 
  •  oraz wszystkich innych nie opisanych wyświetlaczy obrazu

 

 

Wszystkie złożone naprawy wykonujemy w następującym zakresie usług:

 

 

Monitory LCD: 

 • naprawy zasilaczy oraz różnego rodzaju przetwornic
 • naprawa inwerterów lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy
 • wymiana przetworników cyfrowo/analogowych
 • wymiana procesorów
 • programowanie procesorów oraz e-epromów
 • naprawy elektronik matryc lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy
 • wymiany lamp w matrycach
 • naprawy wszelkiego rodzaju taśm, przewodów sygnałowych lub wymiany w przypadku braku możliwości naprawy.
 • przeglądy okresowe monitorów medycznych oraz  przemysłowych
 • regeneracje monitorów medycznych oraz  przemysłowych

 

 Monitory CRT:

 

 • naprawy zasilaczy oraz różnego rodzaju przetwornic
 • naprawy układów odchylania pionowego oraz poziomego
 • naprawy układów korekcji OW
 • naprawy układów synchronizacji oraz przełączania trybów graficznych
 • wymiany lub w przypadku braku dostępności na rynku naprawy przewijanie/nawijanie różnego rodzaju transformatorów, dławików, zespołów cewek odchylających
 • wymiany programowanie procesorów oraz e-epromów
 • naprawy wzmacniaczy/przedwzmacniaczy wizji
 • wymiana różnego rodzaju gniazd zasilania 230V, dsub, dvi, hdmi
 • wymiana przewodów sygnałowych
 • regulacje zbieżności, geometrii /korekcji, kalibracja kolorów za pomocą kalibratora Minolta oraz Kamaya.
 • przeglądy okresowe monitorów medycznych oraz  przemysłowych
 • regeneracje monitorów medycznych oraz  przemysłowych

 

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją  dla których  ta praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej.

 

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

» Naprawa monitorów Acer
» Naprawa monitorów AOC
» Naprawa monitorów Apple
» Naprawa monitorów Asus
» Naprawa monitorów Belinea
» Naprawa monitorów Benq
» Compal
» Compaq
» Dell
» Digital
» Fujitsu Siemens
» Geteway
» Gericom
» HP
» Hyunday
» IBM
» iiyama
» Lenovo
» LG
» Optimus
» NEC
» Philips
» Proview
» Samsung
» Sony
» Toshiba
» Xerox
» Naprawa monitorów producenci niesklasyfikowani
» Główne przyczyny uszkodzeń monitorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść