serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Naprawa tabletów oraz książek elektronicznych

Uwaga !!!

 

Z uwagi na problemy z dostępnością do komponentów w tym BGA niezbędnych do przeprowadzania napraw tabletów zmuszeni jesteśmy do chwilowego zawieszenia tej usługi z oferty naszej firmy. 

 

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

 

 

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe oferuje profesjonalne naprawy tabletów oraz książek elektronicznych zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC, na które jako jedyni w Polsce udzielamy 6 miesięcznej gwarancji natomiast w przypadku wymiany modułów do 24 miesięcy gwarancji !!! *

A&D Serwis naprawa tabletów.A&D Serwis naprawa książek elektronicznych.

Firma  A&D Serwis od wielu lat specjalizuje się w złożonych naprawach elektroniki komputerowej oraz dla medycyny i przemysłu. Kolejną usługą jaką dodaliśmy do zakresu świadczonych usług aby sprostać potrzebie rynku to naprawa różnego rodzaju tabletów oraz książek elektronicznych. W poprzednich latach tablety oraz e-booki trafiały do nas sporadycznie, natomiast z uwagi na coraz większe zainteresowanie ze strony naszych klientów naprawami tego typu urządzeń wprowadziliśmy na stałe tą pozycje do usług naszej firmy. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobyciu przez naszych specjalistów prestiżowych międzynarodowych certyfikatów IPC przy wykonywaniu złożonych napraw  tabletów oraz e-booków praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ograniczyć nas mogą jedynie wady laminatu takie jak delaminacja, dendryny, wyskery lub zaraza cynowa. Do wykonywanych złożonych napraw wykorzystujemy miedzy innymi: profesjonalne maszyny i urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP oraz maszyny do reballingu niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz mikroskopy ERSA. Stacje lutownicze Ersa, Hakko, Weller,Salomon. Oscyloskopy Fluke, Tektronix, mierniki Fluke, Metex, Uni-t,  mostki Mitac, kalibratory Minolta oraz Kamaya, autotrasformatory i transformatory separujące Muter, programatory Wellon oraz wiele innych wysokiej klasy przyrządów diagnostyczno pomiarowych wiodących światowych producentów pomagających uzyskać najwyższą skuteczność przeprowadzanych napraw sięgającą 98%.

A&D Serwis naprawa e-booków.A&D Serwis naprawa tabletów.

Złożone naprawy tabletów oraz e-booków wykonujemy między innymi w następującym zakresie usług:

 

 • Wymiany komponentów bga, lutowanie, przelutowanie REBALLING.
 • Endoskopowa inspekcja komponentów BGA.
 • Wymiany gniazd zasilania oraz wszelkiego rodzaju gniazd: lpt, com, usb, itp.
 • Wymiany gniazd procesora (socket CPU) oraz złącz banków pamięci.
 • Naprawy układów zasilania, PFC, ładowania, sterowania, kontroli temperatury.
 • Naprawy wszelkiego rodzaju zasilaczy oraz przetwornic.
 • Naprawy zintegrowanych kart graficznych, dźwiękowych, sieciowych.
 • Wymiany kontrolerów.
 • Wymiany procesorów, przetworników analogowo-cyfrowych oraz wszelkiego rodzaju układów scalonych.
 • Wymiany lamp fluorescencyjnych lub diod led w matrycach, naprawy elektroniki matryc.
 • Wymiany matryc. W przypadku braku możliwości naprawy.
 • Naprawa lub wymiana wszelkiego rodzaju taśm oraz przewodów sygnałowych.
 • Naprawy inverterów.

A&D Serwis naprawa płyt głównych e-booków.A&D Serwis naprawa płyt głównych tabletów.

Wszystkie wymienione uszkodzenia tabletów oraz książek elektronicznych ( e-book-ów) usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją  dla których  wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABITE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej.

 

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść