serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Naprawa telewizorów LCD i Plazma

 

Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe zajmuje się profesjonalną naprawą telewizorów  LCD oraz Plazma wszystkich marek zarówno powszechnego użytku jak i między innymi dla hotelarstwa, medycznych oraz  przemysłowych zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC.

A&D Serwis Naprawa telewizorów PlazmowychA&D Serwis Naprawa telewizorów LCD

Początki działalności naszej Firmy związane były z monitorami CRT a następnie LCD dzięki czemu w tej dziedzinie jesteśmy pionierami. O ile dawne telewizory CRT tkz. kineskopowe znacznie różnią się od dzisiejszych LCD to już monitor LCD to identyczna technologia jak telewizor LCD.  Zdobyte wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem diagnostyczno pomiarowym daje nam nieograniczone możliwości.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wykonane naprawy telewizorów udzielamy już od wielu lat 6 miesięczny okres gwarancji, natomiast w przypadku wymiany modułów 12 miesięcy gwarancji.

A&D Serwis naprawa telewizorów LCD Wrocław.A&D Serwis naprawa telewizorów Plazmowych Wrocław. 

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz itd. konieczna wymiana na nowe”. Firma A&D SERWIS zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów, ze szczególnym naciskiem na lokalizację przyczyn powstawania usterek a nie jedynie usuwanie ich skutków.

 

 

Ponadto zarówno w telewizorach LCD jak i Plazma stosowane są komponenty BGA wymagające specjalistycznego sprzętu. Jako nieliczni na rynku jesteśmy przygotowani na takie rozwiązania techniczne. Posiadamy maszyny do lutowania w technologii BGA niemieckiej firmy Martin, maszyny do reballingu oraz jako jedyny serwis w Polsce profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA.

 A&D Serwis naprawa telewizorów LCD i Plazma.A&D Serwis naprawa telewizorów LCD i Plazma.

Dzięki temu urządzeniu proces związany z lutowaniem lub reballingiem BGA przeprowadzany jest tylko gdy zachodzi taka potrzeba a klient nie płaci za pomyłkę serwisanta związana z postawieniem błędnej diagnozy. Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń  BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie. 

A&D Serwis naprawa telewizorów endoskopowa inspekcja BGA.A&D Serwis naprawa telewizorów endoskopowa inspekcja BGA.

Więc jeśli mają Państwo problemy z działaniem swojego urządzenia zapraszamy do siedziby naszej firmy we Wrocławiu przy ul Długosza 31. Skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem.  Skuteczność napraw telewizorów  to 98%.

 

 

POSIADAMY WŁASNE LABORATORIUM BADAWCZO ROZWOJOWE TECHNOLOGII SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP WSPÓŁFINANSOWANE ZE SRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ KTÓRE ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJE Z Zakładem Technologii  Aparatury Elektronicznej Wydziałem  Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej DZIĘKI CZEMU JESTEŚMY W STANIE ŚWIADCZYĆ USŁUGI SERWISOWE NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE W CENIE FIRM LOKALNYCH!

 

 

Wszystkie złożone naprawy wykonujemy w następującym zakresie usług:

 

 

 • naprawy zasilaczy oraz różnego rodzaju przetwornic
 • naprawa inwerterów lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy
 • wymiana przetworników cyfrowo/analogowych
 • wymiana procesorów, komponentów BGA
 • reballing oraz endoskopowa inspekcja komponentów BGA
 • programowanie procesorów oraz e-epromów
 • naprawy elektronik matryc lub wymiana w przypadku braku możliwości naprawy
 • wymiany lamp w matrycach
 • naprawy wszelkiego rodzaju taśm, przewodów sygnałowych lub wymiany w przypadku braku możliwości naprawy.
 • przeglądy okresowe telewizorów medycznych oraz  przemysłowych
 • regeneracje telewizorów medycznych oraz  przemysłowych

 

  

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją  dla których  ta praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej.

 

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

» Naprawa/Serwis Telewizorów Daewo
» Naprawa/Serwis telewizorów Grundig
» Naprawa/Serwis telewizorów LG
» Naprawa/Serwis telewizorów Panasonic
» Naprawa/Serwis telewizorów Philips
» Naprawa/Sewis telewizorów Samsung
» Naprawa/ Serwis telewizorów Sanyo
» Naprawa/Serwis telewizorów Sharp
» Naprawa/Serwis telewizorów Sony
» Naprawa/Serwis telewizorów Thomson
» Naprawa/Serwis telewizorów Toshiba
» Naprawa/Serwis telewizorów LCD Plazma producenci niesklasyfikowani

Galeria naprawa telewizorów LCD oraz plazmowych
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść