serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Naprawa tunerów satelitarnych

Uwaga !!!

 

Z uwagi na problemy z dostępnością do komponentów w tym BGA niezbędnych do przeprowadzania napraw tabletów zmuszeni jesteśmy do chwilowego zawieszenia tej usługi z oferty naszej firmy. 

 

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

 

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe oferuje profesjonalne naprawy płyt głównych tunerów satelitarnych które wykonujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC,  i na które udzielamy w przypadku procesu lutowania komponentów BGA, 3 miesięcznej gwarancji* .

Jako jedyny w serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem komponentów BGA wykorzystujemy endoskop co jest bardzo istotne . W przypadku  układów BGA połączenia lutowane ukryte są pod korpusem co całkowicie uniemożliwia przeprowadzenie kontroli połączeń lutowanych. Specjalistyczny endoskop umożliwia dokonania przeglądu zarówno przed procesem lutowania /reballingu  w celu upewnienia się o konieczności wykonania takiej operacji. Jak i bezpośrednio po wykonaniu procesu lutowania w celu sprawdzenia poprawności oraz jakości połączenia.

Większość usterek spowodowana jest pojawieniem się mikropęknięć na połączeniach lutowanych w postaci kulek lutu znajdujących się pod korpusem komponentu BGA. Poniższe zdjęcia endoskopowe prezentują standardowe uszkodzenia.

Z uwagi na znaczne zainteresowanie naszych klientów zarówno indywidualnych jak i firm usługami związanymi z odtworzeniem połączeń lutowanych ukrytych pod komponentami BGA wprowadziliśmy tą usługę do oferty naszej firmy. Wady związane z technologią montażu BGA doskonale znane z laptopów na dobre zagościły w zaawansowanych tunerach satelitarnych gdzie stosowana jest ta technologia. W związku z dużym doświadczeniem jakie posiadamy oraz doskonałym wyposażeniem naszej firmy naprawy tego typu usterek nie stanowią dla nas problemu.

 

Naprawy przeprowadza sie na dwa sposoby, poprzez reballing ( proces przeprowadzany jest identycznie jak w przypadku laptopów) oraz poprzez wymianę komponentów na nowe. Cena uzależniona jest od kosztów komponentu w przypadku jego wymiany, oraz od rozwiązania technologicznego układu w przypadku reballingu. Koszty napraw tunerów zaczynają się od 100 zł.

Firma A&D SERWIS Europejskie Centrum Serwisowe jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami NETTO:

 

Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

 

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy zarówno z całego kraju jak i europy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy.

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH. Jako jedyny serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem, wymianą lub reballingiem stosujemy endoskopową inpekcję komponentów BGA która jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać płytę główną do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 12 zł netto. Szczegóły w zakładce Serwis Ogólnopolski. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą  EuroSerwisu.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy.

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść