serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Informacje dla firm zainteresowanych współpracą

A&D SERWIS EUROPEJSKIE CENTRUM SERWISOWE DLA FIRM CHCĄCYCH NAWIĄZAĆ STAŁĄ WSPÓŁPRACĘ POLECA:

SZYBKIE I SKUTECZNE NAPRAWY LAPTOPÓW, MONITORÓW, ELEKTRONIKI KOMPUTEROWEJ ORAZ PRZEMYSŁOWEJ PRZEPROWADZANE ZGODNIE Z MIĘDZYNARODOWYMI NORMAMI IPC NA KTÓRE UDZIELAMY JAKO JEDYNI W POLSCE 6-CIO MIESIĘCZNEJ GWARANCJI *!!!

 

Istniejemy na rynku już od ponad 15 lat co pozwoliło nam wyspecjalizować się w profesjonalnych, złożonych naprawach laptopów, komputerów PC  oraz Apple,  konsoli do gier Play Stadion oraz X-BOX,  monitorów LCD oraz CRT również dla medycyny i przemysłu, kart graficznych, płyt głównych, zasilaczy komputerowych,  zasilaczy dla medycyny i przemysłu, zasilaczy awaryjnych UPS oraz elektroniki dla medycyny i przemysłu wszystkich marek na które udzielamy do roku gwarancji*!!!.

 

Posiadamy autoryzacje na naprawy monitorów Proview, Casper, Jetway, Anbon, Relisys, Likom, Dream, Inside TNC, kart graficznych Sunrich, płyt głównych Jetwei.

 

Uwaga!!! Dla firm z poza granic Polski lecz ze strefy  Unii Europejskiej wystawiamy Euro Faktury zwolnione z opodatkowania VAT na podstawie art. 27. W związku z powyższym podatek Vat wynosi 0%.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wzorem Umowy Współpracy znajdującą się poniżej. Podpisanie z nami stałej umowy daje Państwu następujące korzyści:

  • Krótkie terminy napraw.
  • Korzystne ceny napraw.
  • Błyskawiczna i sprawna komunikacja przy pomocy popularnego komunikatora. Pytasz i już po chwili masz odpowiedz !!!
  • Już po miesiącu współpracy lub po naprawie 5 z rzędu urządzenia, możliwość otrzymania odroczonych terminów płatności.
  • Możliwość rozliczenia zbiorczego raz w miesiącu.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z klientami.
  • Wydłużenie okresu gwarancji. ( Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku firm pośredniczących zanim sprzęt trafi do klienta końcowego minie kilka dni które mogą mieć decydujący wpływ na końcowy czas trwania okresu gwarancyjnego. Uznajemy naprawy gwarancyjne mimo upływu terminu w czasie 2-3 tygodni. )

Sprzęt można wysyłać do nas zarówno własnym transportem jak i naszym. Dla klientów z Polski posiadamy podpisaną stałą umowę z firma kurierską  DPD. Ryczałtowy koszt przesyłki o wadze do 30 kg wynosi 12 zł w tej kwocie jest zawarte standardowe ubezpieczenie do 5,000 zł. W przypadku cenniejszych przesyłek zachęcamy do wyboru opcji ubezpieczenia extra płatne dodatkowo 5 zł. W zamian otrzymacie Państwo ubezpieczenie do kwoty 50, 000 zł. Istnieje również możliwość do ubezpieczenia przesyłek na wyższe kwoty w tym celu prosimy o kontakt z naszą firmą telefoniczny lub e-mail.

 

Dla klientów z poza granic Polski mamy podpisane stałe umowy z firmami DPD, GLS oraz UPS. Ponieważ ceny wysyłek są tu znacznie zróżnicowane w zależności od kraju, wagi i wartości przesyłki zainteresowanych zagranicznych klientów prosimy o kontakt, przedstawimy wówczas precyzyjną wycenę transportu międzynarodowego.

 

Posiadamy własne Laboratorium  badawczo-rozwojowe technologii SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP współfinansowane ze środków Unii Europejskiej dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi serwisowe na najwyższym światowym poziomie w cenie firm lokalnych !!!.

 

Jako jedyny serwis w Polsce posiadamy profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA. Dzięki temu urządzeniu proces związany z lutowaniem lub reballingiem BGA przeprowadzany jest tylko gdy zachodzi taka potrzeba a klient nie płaci za pomyłkę serwisanta związana z postawieniem błędnej diagnozy. Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń  BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie.

 

 

Nasza firma stawia sobie za cel rozwój oraz podwyższanie jakość świadczonych usług. Dlatego na bieżąco staramy się o unijne dotacje w celu zakupu nowoczesnego sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz szkolimy naszych pracowników międzynarodowymi standardami IPC.

Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy ERSA, FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH.  Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją  dla których  ta praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak  ASUS, GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszamy do współpracy

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść