serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Współpraca

Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe nawiąże współpracę z firmami komputerowymi, hurtowniami, zakładami przemysłowymi, instytucjami, etc. zarówno z kraju jak i z zagranicy w celu serwisowania sprzętu. Jesteśmy gotowi również na podpisanie stałej umowy na konserwację oraz naprawy sprzętu elektronicznego.

Obecnie współpracujemy z około 250 firmami z Polski i kilkunastoma z Europy, między innymi z Anglii, Austrii, Dani, Francji, Irlandii i Niemiec. Dla Klientów z Unii Europejskiej wystawiamy Euro Faktury zwolnione z podatku Vat . Dzięki podpisaniu międzynarodowych  umów z Firmami kurierskimi DPD, GLS oraz UPS jesteśmy w stanie zapewnić niskie koszty transportu przewożonego do napraw sprzętu.

 
­­­­­­­­­
Zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość świadczonych usług dzięki profesjonalnemu wyposażeniu serwisu współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi. Większość specjalistów A&D Serwis to byli serwisanci takich międzynarodowych  konsorcjów jak między innymi: ASUS GIGABITE oraz MSI gdzie zdobyli dużą wiedzę w dziedzinie elektroniki którą wciąż poszerzają. Nasi serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC potwierdzające posiadane umiejętności, a  na wykonywane w naszej firmie naprawy udzielamy Państwu do 24 miesięcy gwarancji szczegóły w zakładce gwarancja.

 

 

Pomimo faktu, że świadczymy szeroki wachlarz usług zapewniamy Państwa iż naszą firmę tworzą specjaliści inżynierowie oraz technicy posiadający wiedzę na temat sprzętu który serwisujemy a potwierdzeniem tego faktu jest  15 letnia działalność naszej firmy, uzyskane dofinansowania ze środków UE oraz stale powiększające się grono stałych zadowolonych  klientów.

W 2010 roku przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów. Zapraszamy zarówno naszych stałych klientów do wystawienia referencji naszej firmie jak i zainteresowanych współpracą  nowych klientów do zapoznania się z bieżącymi referencjami poświadczającymi wiarygodność A&D Serwisu.


Przy stałej współpracy wystawiamy faktury VAT oraz Euro Faktury z odroczonym terminem płatności.

Uwaga!!! Dla firm z poza granic Polski lecz ze strefy  Unii Europejskiej wystawiamy Euro Faktury zwolnione z opodatkowania VAT na podstawie art. 27. W związku z powyższym podatek Vat wynosi 0%.


Firmy chętne do podpisania z nami stałej umowy zapraszamy do zapoznania się z informacjami w zakładce Informacje dla nowych firm.

Zapraszamy do współpracy.

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

» Informacje dla firm zainteresowanych współpracą
» Wzór Umowy Serwisowej
» Współpraca z Politechniką 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść