Naprawa robotów – odkurzaczy samojezdnych

Europejskie Centrum Serwisowe

Firma A&D Serwis oferuje usługę fachowej naprawy odkurzaczy samojezdnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak szybkim tempie rośnie rola technologii w naszym codziennym życiu nie tylko w nowoczesnych firmach, lecz też w prywatnych domach, dlatego też rozszerzamy naszą działalność o usługę naprawy samojezdnych odkurzaczy. Co więcej, jako jedyny serwis w Polsce, udzielamy aż sześciomiesięcznej gwarancji na nasze usługi, a w przypadku wymiany modułów, gwarancja ta może sięgać nawet 24 miesięcy*.

*Szczegóły dotyczące gwarancji znajdą Państwo na stronie głównej w zakładce “Gwarancja”.

A&D Serwis Naprawa Odkurzaczy AutomatycznychA&D Serwis Naprawa Odkurzaczy Samojezdnych

Naprawiamy odkurzacze Roomba, Rooby, Samsung, Vileda i inne

A&D Serwis naprawa elektroniki odkurzaczyA&D Serwis naprawa układu sterowania odkurzaczy

Oferujemy wiele usług związanych z naprawą robotów-odkurzaczy, jakiego być może nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej w Polsce. Naprawiamy roboty od producentów takich jak: Vileda, Vacuum Star, Paranello, Robee, Roomba, Samsung, Roomy, Samba, a także Scooba. Poniżej zakres usług, jakie możemy Państwu zaoferować:

Wymieniamy

 • komponenty BGA, qfp, smd
 • szczotki, wałki, prowadnice i łożyska
 • gniazda zasilania i połączeniowe
 • układy scalone, procesy, przetworniki
 • matryce
 • taśmy i przewody sygnałowe
 • lampy fluorescencyjne i diody LED

Naprawiamy:

 • układy zasilania, PFC, kontroli temperatury, ładowania, sterowania
 • przetwornice i zasilacze
 • taśmy i przewody sygnałowe
 • matryce

Dodatkowo oferujemy cykliczne czyszczenie standardowe, przydatne w sytuacji zalania lub zassania cieczy, a także endoskopową inspekcję endoskopową komponentów BGA.

A&D Serwis Naprawa Odkurzaczy SamojezdnychA&D Serwis Naprawa Robotów Sprzątających

A&D Serwis – światowe rozwiązania w krajowych cenach

Dzięki temu, że doświadczenie zdobywaliśmy w zagranicznych koncernach komputerowych, takich jak ASUS, GIGABYTE i MSI, zyskujemy możliwość oferowania Państwu stosowanych na rynku światowym rozwiązań na naszym rodzinnym podwórku. Zdobyte kwalifikacje potwierdzamy międzynarodowymi certyfikatami IPC, co czyni nas firmą nie tylko kompetentną, ale i godną zaufania. Wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania w zakresie technologii lutowania, takich jak SMD, CSP, uBGA, BGA oraz FLIP CHIP.

Naszą ogromną zaletą jest również własne laboratorium badawczo-rozwojowe, w którym pracujemy nad udoskonaleniem wyżej wymienionych metod, a wszystko to we współpracy z instytutami takimi, jak Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej i Zakład Technologii Aparatury Elektronicznej.

Aby jak najbardziej przekonać Państwa o wysokiej jakości naszych usług, informujemy, że nie korzystamy z usług pośredników. Wszystkie zlecane nam naprawy odkurzaczy samojezdnych wykonujemy samodzielnie, by nie zawyżać cen napraw oraz mieć pewność doskonałej jakości realizacji usług.

Jaka jest nasza kolejna zaleta? Aby móc świadczyć nasze usługi klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania i bez konieczności wychodzenia z domu, wprowadziliśmy system Serwisu Ogólnopolskiego, dzięki któremu we współpracy z firmą kurierską, całość procesu dostarczania odbywa się w systemie door-to-door, dzięki któremu oszczędzają Państwo czas i mogą cieszyć się naprawionym odkurzaczem już po krótkim czasie od zakończenia naprawy.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą na stronie głównej i do poczytania ciekawostek na naszym blogu.

Wyślij sprzęt do naprawy