Naprawa telewizorów LCD i Plazma

Europejskie Centrum Serwisowe

Przeprowadzamy profesjonalne naprawy monitorów LCD i plazmowych. Łącząc długie lata pracy z profesjonalnym zapleczem technologicznym, w jakie jesteśmy wyposażeni, zyskujemy praktycznie nielimitowane możliwości przeprowadzania napraw, których efektywność sięga nawet do 98%.

Na świadczone przez nas usługi udzielamy półrocznej gwarancji, zaś w przypadku wymiany modułów, czas gwarancji wynosi rok*.

*Szczegóły dotyczące udzielanych gwarancji znajdują się na stronie głównej w zakładce “Gwarancja”.

Napraw telewizor LCD lub plazmę w A&D Serwis

A&D Serwis Naprawa telewizorów PlazmowychA&D Serwis Naprawa telewizorów LCD

W przypadku większości działających na terenie kraju serwisów pracownicy często ograniczają się do stwierdzenia konieczności wymiany uszkodzonego elementu. Z kolei firma A&D Serwis oferuje Państwu profesjonalną naprawę telewizora, w której nie poprzestajemy tylko na usuwaniu skutków awarii. Naszym celem jest przede wszystkim lokalizacja przyczyny problemu tak, by zapobiec jego pojawianiu się w przyszłości.

A&D Serwis naprawa telewizorów LCD Wrocław.A&D Serwis naprawa telewizorów Plazmowych Wrocław.

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz itd. konieczna wymiana na nowe”. Firma A&D SERWIS zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów, ze szczególnym naciskiem na lokalizację przyczyn powstawania usterek a nie jedynie usuwanie ich skutków.

We współczesnych telewizorach LCD i plazmowych wykorzystywane są komponenty BGA, których naprawa wymaga zastosowania zaawansowanego sprzętu. Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce, jesteśmy w stanie sprostać takim wyzwaniom. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczne maszyny do reballingu, maszyny do lutowania w technologii BGA, firmy Martin, a także w specjalistyczny endoskop, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzać skrupulatną inspekcję połączeń lutowanych, które ukryte są pod komponentami BGA. Wykorzystanie w badaniach endoskopu pozwala lepiej ocenić stan faktyczny zepsutego elementu, dzięki czemu jesteśmy w stanie postawić w pełni trafną diagnozę.

A&D Serwis naprawa telewizorów LCD i PlazmaA&D Serwis naprawa telewizorów LCD i Plazma.

Jakie naprawy telewizorów przeprowadzamy w naszym serwisie?

Naprawiamy:

  • zasilacze i przetwornice
  • inwertery
  • elektronikę matryc
  • taśmy i przewody sygnałowe

W przypadku braku możliwości dokonania skutecznej naprawy dokonujemy wymiany uszkodzonych elementów na nowe.

Wymieniamy:

  • przetworniki cyfrowo-analogowe
  • procesory i komponenty BGA
  • lampy w matrycach

Obok tego, świadczymy również usługi reballingu i wspomnianych już wyżej inspekcji endoskopowych, a także programujemy procesory i e-promy, jak i dokonujemy przeglądów okresowych i regeneracji telewizorów medycznych oraz przemysłowych.

Możemy dodatkowo pochwalić się umiejętnościami zdobytymi dzięki uprzejmości największych światowych koncernów, takich jak MSI, GIGABYTE, czy też ASUS, które możemy potwierdzić certyfikatami IPC, mającymi rangę międzynarodową.

A&D Serwis naprawa telewizorów endoskopowa inspekcja BGAA&D Serwis naprawa telewizorów endoskopowa inspekcja BGA.

Nabyte kwalifikacje zapewniają nam możliwość wykonywania napraw z pomocą nowoczesnych metod lutowania, takich jak FLIP CHIP, SMD, BGA, uBGA i CSP, dzięki czemu usługi naszego serwisu są w pełni zgodne ze światowymi standardami w zakresie napraw sprzętu elektronicznego. Wyżej wymienione techniki lutowania doskonalimy w naszym własnym laboratorium badawczo-rozwojowym, tworzonym we współpracy z Wydziałem Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej i Zakładem Technologii Aparatury Elektronicznej.

Nie korzystamy z usług podwykonawców.

W przypadku problemów ze sprzętem elektronicznym zachęcamy do zgłoszenia się do naszego serwisu, mieszczącego się we Wrocławiu przy ul. Długosza 33. Co więcej, oferujemy Państwu nasz własny system Serwisu Ogólnopolskiego, dzięki któremu mogą Państwo skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu lub firmy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Serwis Ogólnopolski działa na zasadzie door-to-door z udziałem firmy kurierskiej, dzięki czemu mogą Państwo korzystać z działającego sprzętu w możliwie najkrótszym czasie od zakończenia naprawy.

Wyślij sprzęt do naprawy