serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Czyszczenie i konserwacja laptopów oraz komputerów

 

Proponujemy Państwu profesjonalne wykonanie czyszczenia oraz konserwacji Laptopów oraz Komputerów stacjonarnych zarówno PC jak i All-in-one w PRMOCYJNEJ CENIE 99 zł netto.

 

 

Czyszczenie oraz konserwacja laptopów. PROMOCJA 99 zł

 

 

W wielu przypadkach powstawanie poważnych usterek spowodowane jest zanieczyszczeniem kanałów wentylacyjnych systemu chłodzenia. Poniżej przedstawiamy Państwu klasycznie zanieczyszczony układ chłodzenia po około roku użytkowania w warunkach domowych.

A&D Serwis naprawa laptopów, zanieczyszczony kanał wentylacyjny.A&D Serwis naprawa notebooków, zanieczyszczony kanał wentylacyjny.

Na skutek nieprawidłowego chłodzenia dochodzi do poważnych trwałych i kosztownych uszkodzeń laptopa. Aby temu zapobiec zalecamy przeprowadzanie konserwacji w przypadku domowej eksploatacji raz do roku, natomiast w przypadku intensywnej eksploatacji raz na pół roku. Zapobiegnie to powstawaniu poważnych uszkodzeń a przede wszystkim da większą pewność, że sprzęt nie zawiedzie kiedy będzie naprawdę niezbędny.

 

 

W promocyjnym pakiecie przeprowadzamy następujące czynności serwisowe:

 

a) czyszczenie kanałów wentylacyjnych systemu hot-paip

b) wymiana past termoprzewodzących

c) sprawdzenie poprawności połączeń

d) czyszczenie lasera napędu optycznego

e) ogólne czyszczenie obudowy laptopa

 

 

Czyszczenie oraz konserwacja komputerów stacjonarnych. PROMOCJA 99 zł

 

 

Podobnie jak w przypadku laptopów również w komputerach stacjonarnych zarówno PC jak i All-in-one większość usterek spowodowanych jest uszkodzeniem na skutek przegrzania. Powodem tego stanu rzeczy jest zanieczyszczenie kanałów wentylacyjnych lub uszkodzenie systemu chłodzenia procesorów, kart graficznych oraz zasilaczy. Na poniższych zdjęciach prezentujemy klasycznie zanieczyszczony kanał wentylacyjny karty graficznej komputera PC.

 A&D Serwis naprawa komputerów, zanieczyszczony kanał wentylacyjny.A&D Serwis naprawa komputerów, zanieczyszczony kanał wentylacyjny.

W promocyjnym pakiecie przeprowadzamy następujące czynności serwisowe:

 

a) czyszczenie kanałów wentylacyjnych procesor, karta graficzna, zasilacz.

b) wymiana past termoprzewodzących

c) sprawdzenie oraz poprawa połączeń: płyta główna/HDD/napędy.

d) czyszczenie lasera napędu optycznego

e) sprawdzenie kondensatorów elektrolitycznych.

f) ogólne czyszczenie zestawu komputerowego

 

 

Znaczną część poważnych usterek powodują utraty pojemności kondensatorów elektrolitycznych. I o ile utrata pojemności kondensatorów zlokalizowanych na płycie głównej w większości przypadków może spowodować zawieszanie się komputera, wyłączanie a w końcowym etapie całkowite jego unieruchomienie. To w przypadku utraty pojemności kondensatorów zlokalizowanych w zasilaczu sprawa jest znacznie poważniejsza. Utrata pojemności kondensatorów zlokalizowanych po pierwotnej stronie zasilacza może doprowadzić do niekontrolowanego wzrostu napięć nawet o 40-60 % a w konsekwencji doprowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń. Wykonywany przez A&D Serwis przegląd jest w stanie wychwycić i wyeliminować opisane wady przed pojawieniem się poważnych i kosztownych uszkodzeń. Zachęcamy do przeprowadzenia czyszczenia i konserwacji w przypadku domowego użytkowania raz do roku natomiast w przypadku intensywnej eksploatacji raz na pół roku. Proponowana  operacja zapobiegnie powstawaniu poważnych uszkodzeń a przede wszystkim da większą pewność, że sprzęt nie zawiedzie kiedy będzie naprawdę niezbędny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść