Naprawa laptopów i notebooków

Europejskie Centrum Serwisowe

Oferujemy profesjonalne naprawy laptopów / notebooków i netbooków między innymi następujących producentów: Acer, Actina, Asus, Apple, Aristo, Benq, Belinea, California Access, Compaq, Clevo, Compal, Eurocom, Dell, Fujitsu Siemens, IBM, IPC, HP, LG,Toshiba, Optimus, Digital, NEC, Gericom, Gateway, Mitac, Max Data, Network, Sony, Samsung oraz wszystkich innych występujących na rynku zgodnie z międzynarodowymi normami IPC. Na wykonane naprawy jako jedyni w Polsce udzielamy 6 miesięcznej gwarancji natomiast w przypadku wymiany modułów do 24 miesięcy.

Firma nasza specjalizuje się w naprawach wszystkich modeli laptopów / notebooków i netbooków, więc jeśli mają Państwo problemy z działaniem swojego sprzętu zapraszamy do siedziby naszej firmy we Wrocławiu przy ul Długosza 33. Skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Skuteczność napraw laptopów / notebooków, netbooków to 98%.

Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do skorzystania z oferty EuroSerwisu, która również pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Ponieważ ceny usług transportowych różnią się w zależności od kraju, dokładny aktualny cennik znajdziecie Państwo w zakładce EuroSerwis.

POSIADAMY WŁASNE LABORATORIUM BADAWCZO ROZWOJOWE TECHNOLOGII SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP WSPÓŁFINANSOWANE ZE SRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ KTÓRE ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJE Z Zakładem Technologii Aparatury Elektronicznej Wydziałem Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej DZIĘKI CZEMU JESTEŚMY W STANIE ŚWIADCZYĆ USŁUGI SERWISOWE NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE W CENIE FIRM LOKALNYCH!

Jako jedyny serwis w Polsce po procesie wymiany komponentów BGA lub wykonanej usłudze reballingu przeprowadzamy kontrolę w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod korpusami komponentów BGA !!!. Dzięki profesjonalnej inspekcji endoskopowej wykonanej bezpośrednio po procesie lutowania jesteśmy w stanie wykryć a następnie wyeliminować wady połączeń czego nie są w stanie zaoferować serwisy które nie są wyposażone w tego typu aparaturę. Ma to niewątpliwie znaczący wpływ na jakość i żywotność wykonywanej usługi. Dla porównania poniżej prezentujemy zdjęcia endoskopowe nieprawidłowo wykonanego stopu po lewej stronie oraz prawidłowego po prawej stronie:

Nieprawidłowo uformowane połączenie widoczne na powyższym zdjęciu będzie nietrwałe i z pewnością ponowna awaria to tylko kwestia czasu. Ponieważ połączenia lutowane w postaci kulek lutu ukryte są pod niewidocznymi dla oka korpusami komponentów BGA serwisant nie jest w stanie bez odpowiedniego sprzętu wzrokowo ocenić jakości takiego połączenia. Dzięki zastosowaniu w naszej firmie inspekcji endoskopowej zmniejszamy do minimum ryzyko ponownego wystąpienia usterki.

Podczas wykonywanych napraw dane zawarte na dyskach lub innych dostarczonych nośnikach klienta nie są formatowane ani kasowane. Na życzenie klienta istnieje możliwość demontażu dysku na czas naprawy, bez dodatkowych kosztów.

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz itd. konieczna wymiana na nowe”.

Firma A&D SERWIS zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów, ze szczególnym naciskiem na lokalizację przyczyn powstawania usterek a nie jedynie usuwanie ich skutków. Potwierdzeniem tych działań jest fakt, że jako jedyni w Polsce udzielamy na naprawy laptopów 6 miesięczny okres gwarancji natomiast w przypadku wymiany modułów do 24 miesięcy gwarancji!!!.*

Wykonujemy między innymi:

 • Endoskopowa inspekcja komponentów BGA.
 • Wymiany gniazd zasilania oraz wszelkiego rodzaju gniazd: lpt, com, usb, itp.
 • Wymiany gniazd procesora (socket CPU) oraz złącz banków pamięci.
 • Naprawy układów zasilania, PFC, ładowania, sterowania, kontroli temperatury.
 • Naprawy wszelkiego rodzaju zasilaczy oraz przetwornic.
 • Naprawy zintegrowanych kart graficznych, dźwiękowych, sieciowych.
 • Wymiany kontrolerów klawiatury, firewire.
 • Wymiany procesorów, przetworników analogowo-cyfrowych oraz wszelkiego rodzaju układów scalonych.
 • Wymiany lamp fluorescencyjnych oraz diod led w matrycach, naprawy elektroniki matryc.
 • Wymiany matryc. W przypadku braku możliwości naprawy.
 • Wymiany napędów optycznych CD, DVD. W przypadku braku możliwości naprawy.
 • Czyszczenie klawiatur w myjkach ultradźwiękowych (w przypadku zalania różnego rodzaju płynami).
 • Naprawa lub wymiana wszelkiego rodzaju taśm oraz przewodów sygnałowych.
 • Naprawy inverterów.
 • Wymiany komponentów bga, lutowanie, przelutowanie REBALLING (mostki północne/południowe, układy graficzne).
 • 

  Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH.

Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, MSI oraz Gigabyte. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej.

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

Wyślij sprzęt do naprawy