Naprawa zasilaczy awaryjnych UPS

Europejskie Centrum Serwisowe

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe oferuje profesjonalne naprawy zasilaczy awaryjnych UPS zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC, na które udzielamy 6 miesięcznej gwarancji natomiast w przypadku wymiany akumulatorów do 24 miesięcy gwarancji !!! *

Firma  A&D Serwis od wielu lat specjalizuje się w złożonych naprawach wszystkich modeli zasilaczy awaryjnych UPS. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobyciu przez naszych specjalistów prestiżowych międzynarodowych certyfikatów IPC przy wykonywaniu złożonych napraw praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ograniczyć nas mogą jedynie bardzo poważne uszkodzenia w przypadkach których naprawa przekracza wartość urządzenia. Do wykonywanych złożonych napraw wykorzystujemy miedzy innymi: profesjonalne maszyny i urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP oraz maszyny do reboolingu niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz mikroskopy Ersa. Stacje lutownicze Ersa, Hakko, Weller, Salomon.  Oscyloskopy Fluke, Tektronix, mierniki Fluke, Metex, Uni-t,  mostki Mitac, kalibratory Minolta oraz Kamaya, autotrasformatory i transformatory separujące Muter, programatory Wellon oraz wiele innych wysokiej klasy przyrządów diagnostyczno pomiarowych wiodących światowych producentów pomagających uzyskać najwyższą skuteczność przeprowadzanych napraw sięgającą w przypadku zasilaczy awaryjnych UPS 99%.

Do najczęstszych czynności serwisowych wykonywanych  w  zasilaczach awaryjnych UPS należą oczywiście wymiany  akumulatorów (ogniw).  Żywotność akumulatorów  jest bowiem uzależniona od miejsca pracy, na skrócenie okresu żywotności ma wpływ zarówno praca w wysokich jak i niskich temperaturach. Jak istotne są parametry pracy ogniw opisane jest w zakładce Żywotność Akumulatorów. Prosimy o zapoznanie się z opisanymi tam wskazówkami których przestrzeganie znacznie zwiększy żywotność Państwa urządzeń. Dodatkowo należy pamiętać ,że sama wymiana ogniw nie wystarcza w większości zasilaczy awaryjnych UPS po ich wymianie należy wykonać kalibrację. Nie zastosowanie się do tej procedury nie da możliwości korzystania z pełnych parametrów urządzenia i ma znaczący wpływ na żywotność wymienionych akumulatorów. Ponadto w przypadku braku odpowiedniej diagnostyki oraz kalibracji można doprowadzić do szybkiego i trwałego uszkodzenia nowo wymienionych ogniw. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zlecić wykonanie usługi fachowcom.

Stosujemy najwyższej światowej jakości żelowe akumulatory w zależności od życzenia klienta z dedykowaną żywotnością producenta 5 lub 12 lat !!! Natomiast podpisanie stałej umowy z dostawcą daje nam możliwości zaoferowania klientowi najlepszej ceny.

Oprócz opisanych wymian akumulatorów które niewątpliwie należą do najczęstszych awarii zasilaczy awaryjnych UPS firma A&D Serwis zajmuje się złożonymi naprawami  elektroniki zarządzającej prawidłową pracą tych urządzeń oraz przeglądami okresowymi jednostek. 

Złożone naprawy zasilaczy UPS wykonujemy między innymi w następującym zakresie usług:

  • naprawy układów zasilania
  • naprawy układów stabilizacji
  • naprawa układów ładowania
  • naprawa przetwornic
  • przewijanie różnego rodzaju transformatorów oraz dławików

Wszystkie wymienione uszkodzenia zasilaczy UPS usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją  dla których  wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GYGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej.

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

Wyślij sprzęt do naprawy