Naprawa zasilaczy awaryjnych UPS

Europejskie Centrum Serwisowe

Wykonujemy naprawy zasilaczy UPS już od wielu lat, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się w nawet najbardziej złożonych przypadkach. Kwalifikacje zdobywaliśmy we współpracy z najbardziej uznanymi światowymi koncernami, takimi jak ASUS, MSI oraz GIGABYTE.

Możemy pochwalić się certyfikatami IPC o randze międzynarodowej, dzięki czemu możemy świadczyć Państwu usługi na poziomie światowym, z zachowaniem cen lokalnych. W naszej pracy stosujemy najbardziej innowacyjne techniki lutowania, takie jak BGA, µBGA, SMD, CSP, oraz FLIP CHIP.

naprawa zasilaczy upsnaprawa zasilaczy awaryjnych

Wykorzystujemy liczne narzędzia diagnostyczno-pomiarowe, by wszelkie naprawy wykonać jak najbardziej precyzyjnie. Wśród wykorzystywanych przez nas do naprawy zasilaczy UPS sprzętów znajdują się:

  • mostki
  • maszyny do reballingu
  • kalibratory
  • transformatory separujące
  • stacje lutownicze
  • mikroskopy
  • endoskopy
  • oscyloskopy
  • autotransformatory
  • i wiele innych
naprawa zasilaczy awaryjnych UPSawaryjny zasilacz UPS - diagnostyka i serwis

Zasilacze UPS – z jakimi problemami zmagamy się najczęściej?

W zasilaczach UPS naprawy dotyczą najczęściej wymiany ogniw. Ich żywotność jest w dużej mierze uzależniona od warunków, w jakich muszą one pracować, co dotyczy m.in. nie tylko zbyt wysokich, lecz też zbyt niskich temperatur. O tym, jak zwiększyć żywotność akumulatorów i prawidłowo o nie dbać, mogą Państwo przeczytać na naszym blogu. Warto pamiętać również o tym, że w wielu przypadkach, po naprawie zasilacza, potrzebna jest również jego kalibracja, a jej brak znacząco obniża żywotność urządzenia, jak i może doprowadzić także do powstania trwałych uszkodzeń. Dlatego też tak ważne jest skorzystanie z usług serwisu, którego pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz zaplecze technologiczne. W A&D Serwis zapewniamy profesjonalne warunki naprawy zasilaczy UPS.

zasilacze awaryjne ups naprawaserwis zasilaczy awaryjnych ups

Jednym z niewielu ograniczeń, z jakimi możemy się zetknąć podczas naprawiania Państwa urządzeń to poważne usterki, których łączny koszt naprawy znacznie przewyższały zakup nowego urządzenia.

A&D Serwis to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na fachową naprawę zasilaczy UPS, na które udzielamy aż 6 miesięcy gwarancji, a w sytuacji wymiany akumulatorów, gwarancja ta może trwać nawet do 2 lat*.

*Szczegóły dotyczące udzielania gwarancji znajdują się na stronie głównej w zakładce “Gwarancja”.

Inne usługi, jakie świadczymy w naszym serwisie w związku z zasilaczami UPS, obejmują m.in. przewijanie transformatorów i dławików, a także naprawę przetwornic oraz układów stabilizacji, zasilania i ładowania. Oferujemy również naprawy elektroniki zarządzającej oraz okresowe przeglądy. Podczas wykonywania wymiany ogniw w zasilaczach UPS, stosujemy najlepsze akumulatory żelowe, których żywotność może sięgać nawet 12 lat. Warto zaznaczyć, że dzięki podpisanej umowie z dostawcą, mamy możliwość zaoferować Państwu najlepszą cenę akumulatorów żelowych na rynku.

jak przebiega naprawa zasilaczy upsnaprawa zasilacza awaryjnegozasilacz awaryjny ups - serwisowanienaprawa zasilaczy awaryjnych ups
Wyślij sprzęt do naprawy