Cennik

A&D Serwis i naprawa laptopów notebooków
Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe  jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami netto uwzględniają części wraz z usługą serwisową, za wyjątkiem zaznaczonych przypadków.
Uwaga !!! Wszystkie ceny podawane Państwu przez naszych serwisantów są kwotami netto.


Ceny za wykonane naprawy w naszej firmie są bardzo zróżnicowane i dla poszczególnych urządzeń zaczynają się od następujących kwot:
 1. Naprawy laptopów/notebooków, netbooków od kwoty 150 zł,
 2. Naprawy zestawów komputerowych od kwoty 150 zł,
 3. Naprawy  monitorów CRT od kwoty 100 zł,
 4. Naprawy monitorów LCD od kwoty 100 zł,
 5. Naprawy monitorów dla przemysłu od kwoty 400 zł,
 6. Naprawy zasilaczy awaryjnych UPS od 100 zł  ( natomiast w zasilaczach awaryjnych UPS dokonujemy wymiany akumulatorów ( wraz z kalibracją ) w ryczałtowej kwocie: Zasilacze awaryjne UPS do 0,7 kV 80 zł,  od 0,7 kV do 1,5 kV 100 zł, od 1,5 kV do 3 kV 150 zł. Powyżej, cena do uzgodnienia + ceny akumulatorów.)
 
Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: "uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz itd., konieczna wymiana na nowe." Nasza firma zajmuje się złożoną i kompleksową naprawą poszczególnych modułów co ma znaczący wpływ na końcową cenę usługi, niestety w większości przypadków precyzyjna wycena kosztów naprawy na odległość nie jest możliwa. Aby podać klientowi końcową cenę naprawy konieczna jest diagnostyka w siedzibie naszej firmy a niekiedy nawet naprawa danego urządzenia. Zatem poglądowa wycena podana podczas rozmowy telefonicznej, e-mail może odbiegać od tej rzeczywistej po diagnozie wykonanej przez serwisanta. Dlatego wprowadziliśmy sprawdzoną od wielu lat zasadę: Jeśli koszty naprawy przekroczą wartości kwot barierowych odpowiednio dla poniżej wymienionych urządzeń, kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mail w sprawie akceptacji wyceny końcowej kwoty naprawy::
 1. laptopów/notebooków, netbooków oraz robotów sprzątających 500 zł,
 2. zestawów komputerowych 500 zł,
 3. monitorów CRT do 19 cali 400 zł, powyżej 19 cali 500 zł,
 4. monitorów LCD do 19 cali 300 zł, powyżej 19 cali do 22 cali 350 zł, powyżej 22 cali 400 zł,
 5. monitorów dla przemysłu 600 zł,
 6. Naprawy zasilaczy awaryjnych UPS:

a)    o mocy do 0,7 kVA od kwoty 100 zł,

b)    o mocy do 1,5 kVA od kwoty 300 zł,

c)    o mocy do 2,5 kVA od kwoty 500 zł,

d)    o mocy do 3,5 kVA od kwoty 700 zł ( większe moce wycena po diagnostyce),

e)    natomiast w zasilaczach awaryjnych UPS dokonujemy wymiany akumulatorów wraz z usługą kalibracji w ryczałtowej kwocie do 0,7 kVA 80 zł, do 1,5 kVA 100 zł, do 3 kVA 150 zł. Powyżej, cena do uzgodnienia + ceny akumulatorów.

NAPRAWY ELEKTRONIKI PRZEMYSŁOWEJ, MEDYCZNEJ I WOJSKOWEJ WYCENIANE SĄ INDYWIDUALNIE PO PRZEPROWADZONEJ BEZPŁATNEJ DIAGNOZIE !
W przypadku braku możliwości naprawy z przyczyn niezależnych od serwisu lub braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient zobowiązany jest jedynie do pokrycia kosztów diagnozy które w zależności od typu urządzenia wynoszą od 50 do 150 zł. Oczywiście nie oznacza to, że w każdym przypadku kwota barierowa jest osiągnięta lub przekraczana. Daje ona natomiast serwisantowi możliwość kontynuowania procesu naprawy i wymiany podzespołów do opisanych kwot barierowych bez ciągłego informowania klienta o postępach w pracach co ma znaczący wpływ na czas i jakość pracy. Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno dla klienta ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać jak i dla serwisu ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.
 • Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

Zapraszamy klientów indywidualnych jak i firmy oraz instytucje z całej Polski jak i Europy do współpracy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy. Na dokonane naprawy w naszej firmie udzielamy:

 1. 12 miesięczną gwarancję w przypadku wymiany takich komponentów jak akumulatory w zasilaczach awaryjnych UPS, dysków, napędów w komputerach itp. kompletnych komponentów.
 2. 6-miesięczną gwarancję na pozostały naprawiony sprzęt.

 
Wyślij sprzęt do naprawy