Cennik napraw zasilaczy awaryjnych UPS

Europejskie Centrum Serwisowe

cennik napraw zasilaczy awaryjnych

A&D Serwis oferuje profesjonalne naprawy urządzeń elektronicznych, w tym zasilaczy awaryjnych. Zasilacze UPS zwane także zasilaczami bezprzerwowymi, mają kluczową funkcję dostarczania zasilania do urządzeń w przypadku przerw w dostawach zasilania czy skoków napięcia, które mogłyby negatywnie wpływać na pracę urządzeń i obsługiwanych przez nie pomieszczeń, prowadzonych działań itd. Nasz serwis spełnia standardy wymagane i poświadczane certyfikatami międzynarodowymi. Posiadamy nowoczesne laboratorium rozwojowe oraz doskonałe zaplecze technologiczne, dzięki czemu wykonujemy naprawy w profesjonalny sposób.

Dodatkowe informacje na temat cennika

A&D SERWIS Europejskie Centrum Serwisowe jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami NETTO:
Podawane ceny uwzględniają części wraz z usługą serwisową, za wyjątkiem zaznaczonych przypadków.

Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy z zarówno z całego kraju jak i Europy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy.

 cennik napraw zasilaczy ups

Ceny za wykonane naprawy w naszej firmie są bardzo zróżnicowane i w przypadku zasilaczy awaryjnych UPS zaczynają się od kwoty 30 zł. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych która w przypadku zasilaczy awaryjnych UPS wynoszą odpowiednio:

a)      o mocy do 0,7 kVA do kwoty 100 zł

b)      o mocy do 1,5 kVA do kwoty 300 zł

c)       o mocy do 2,5 kVA do kwoty 500 zł

d)      o mocy do 3,5 kVA do kwoty 700 zł ( większe moce cena po oględzinach)

e)       ( natomiast w zasilaczach awaryjnych UPS dokonujemy wymiany akumulatorów w ryczałtowej kwocie do 0,7 kVA 50 zł, do 1,5 kVA 100 zł, do 3 kVA 150 zł. Powyżej, cena do uzgodnienia + ceny akumulatorów.)

Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje  osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza szczegóły w zakładce bezpłatna diagnoza).

Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno dla klienta, ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać, jak i dla serwisu, ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.

Sytuacja taka wiąże się przede wszystkim z faktem, że nasza firma w przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów które oferują kosztowne wymiany całych modułów czy też na przykładzie zasilaczy UPS wymiany całych płyt głównych dokonujemy złożonych napraw aby kształtowały się one w rozsądnych cenach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości sprzętu już po pierwszych objawach usterki jesteśmy w stanie wykonać na miejscu wstępną bezpłatną diagnozę i podać klientowi przybliżony koszt naprawy. Niestety w przypadku zasilaczy awaryjnych UPS nie jesteśmy w stanie podać konkretnych cen jak w przypadku napraw monitorów czy laptopów itd. Poza drobnymi wyjątkami jak np. wymiana akumulatorów czy zmiana oprogramowania. Zasilacze awaryjne UPS to bardzo specyficzne urządzenia. Przy naprawach należy zachować szczególną ostrożność a wszystkie operacje powinny być przeprowadzone na stanowiskach odseparowanych od sieci zasilającej za pomocą transformatorów separujących jakimi dysponujemy. Ponieważ w zasilaczach awaryjnych mamy do czynienia ze znacznym prądem nawet w przypadku odłączonego urządzenia od sieci zasilającej. Zasilacze UPS składają z setek drobnych elementów o małej mocy w przypadku uszkodzenia a szczególności od strony pierwotnej elementy uszkadzają się lawinowo.  Naprawa to czasochłonna i żmudna praca wymagająca znacznego zaangażowania. Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny napraw zasilaczy awaryjnych UPS.

cennik naprawy zasilaczy awaryjnych

naprawy układów zasilaniaod 80 zł
naprawy układów stabilizacjiod 50 zł
naprawa układów ładowaniaod 50 zł
naprawa przetwornic       od 50 zł
przewijanie różnego rodzaju transformatorów oraz dławikówod 40 zł
aktualizacja oprogramowania od 40 zł 
wymiana akumulatorów od 50 zł ( + cena akumulatorów )
okresowe przeglądy małych jednostek  od 50 zł 
okresowe przeglądy dużych jednostek              od 500 zł

                                         

 cennik napraw

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać zasilacz awaryjny UPS do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 12 zł netto. Szczegóły w zakładce Wyślij sprzęt do naprawy. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą  EuroSerwisu.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy.

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

Wyślij sprzęt do naprawy