O firmie A&D Serwis Europejskim Centrum Serwisowym

A&D Serwis i naprawa laptopów notebooków

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe® Elektroniki Komputerowej Medycznej i Przemysłowej To pierwsze w Polsce w pełni profesjonalne doskonale wyposażone centrum serwisowe które oferuje profesjonalne naprawy laptopów, notebooków, netbooków, elektroniki komputerowej, medycznej oraz przemysłowej zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC z gwarancją i w konkurencyjnych cenach.

Istniejemy na rynku już od ponad 22 lat co pozwoliło nam również wyspecjalizować się w profesjonalnych złożonych naprawach komputerów PC oraz All-in-one w tym Apple, tabletów, e-booków, projektorów, monitorów LCD oraz CRT również dla medycyny i przemysłu, telewizorów LCD i Plazma, kart graficznych, płyt głównych, zasilaczy komputerowych, medycznych i przemysłowych, zasilaczy awaryjnych UPS oraz elektroniki dla medycyny i przemysłu na które udzielamy 6 miesięcznej gwarancji natomiast w przypadku wymiany modułów do 24 miesięcy gwarancji*.

Nie chwalimy się sprzętem którego nie posiadamy, u nas możesz zobaczyć na własne oczy specjalistyczny sprzęt na którym wykonywane są naprawy. Zdjęcia przedstawione na naszej stronie są autentyczne i przedstawiają sposób podejścia do pracy w naszej firmie.

Na czas naprawy wypożyczamy bezpłatnie zastępcze laptopy oraz monitory, szczegóły znajdziecie Państwo w banerze: ”wypożycz bezpłatnie sprzęt na czas naprawy”

Posiadamy własne Laboratorium badawczo-rozwojowe technologii SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP współfinansowane ze środków Unii Europejskiej dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi serwisowe na najwyższym światowym poziomie w cenie firm lokalnych !!!.

Ponadto jako jedyny serwis w Polsce posiadamy profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA. Dzięki temu urządzeniu proces związany z lutowaniem lub reballingiem BGA przeprowadzany jest tylko gdy zachodzi taka potrzeba a klient nie płaci za pomyłkę serwisanta związana z postawieniem błędnej diagnozy. Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne jak i szpitale, banki, instytucje, duże jak i małe firmy. Naprawiamy wszystkie marki monitorów, laptopów, komputerów stacjonarnych, kart graficznych, płyt głównych, zasilaczy oraz modułów elektroniki przemysłowej obecnych na rynku, a posiadamy autoryzacje na naprawy monitorów Proview, Casper, Jetway, Anbon, Relisys, Likom, Dream, Inside TNC, kart graficznych Sunrich, płyt głównych Jetwei.

Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania elementów w technologii SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX oraz maszyny do Reballingu firmy Martin GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy Ersa. Stacje lutownicze Ersa, Hakko, Weller,Salomon. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których ta praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie.

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 12 zł netto. Szczegóły w zakładce Serwis Ogólnopolski.

Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do skorzystania z oferty EuroSerwisu, która również pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Ponieważ ceny usług transportowych różnią się w zależności od kraju, dokładny cennik znajdziecie Państwo w zakładce EuroSerwis.

Od początku działalności staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Z myślą o Państwa wygodzie chcielibyśmy zaproponować serwisowanie laptopów, notebooków, netbooków, komputerów PC oraz All-in-one w tym Apple, konsoli do gier Play Station oraz X-BOX, projektorów multimedialnych, monitorów komputerowych, medycznych oraz przemysłowych, płyt głównych, kart graficznych, zasilaczy komputerowych, medycznych, przemysłowych, zasilaczy awaryjnych UPS oraz elektroniki dla medycyny i przemysłu. Naprawialność sprzętu uzależniona jest wprawdzie od dostępności części na rynku lecz średnio wynosi około 95-98%. Naprawy wykonywane w naszej firmie pozwolą Państwu na znaczne oszczędności i to zarówno klientom detalicznym jak i firmą czy instytucjom. Jesteśmy gotowi podpisać stałą umowę na konserwację oraz naprawy sprzętu.

Uzyskanie dotacji ze środków Unii Europejskiej pozwoliło naszej firmie na zakup wysokiej klasy sprzętu serwisowego bez konieczności podwyższania cen świadczonych dla Państwa usług.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na wszelkie propozycje i uwagi.

Na naprawiany sprzęt udzielamy do 24 miesięcy gwarancji (szczegóły w cenniku).

Wyślij sprzęt do naprawy