Dlaczego Warto Wybrać Nasz Serwis

Nie Szukaj Serwisu Blisko Szukaj Najlepszego!!!

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe® jest firmą dla której priorytetem działania jest pomoc klientowi. Wciąż inwestujemy w nowe maszyny, urządzenia, sprzęt pomiarowy oraz szkolenia personelu w celu polepszania jakości świadczonych dla Państwa usług. Dzięki uzyskaniu dotacji unijnych zakup nowoczesnej aparatury odbywa się bez konieczności podwyższania cen. To co nas wyróżnia to przede wszystkim pełen profesjonalizm świadczonych usług, bezpłatna diagnoza oraz wstępna diagnoza na miejscu w 3 minuty, krótkie terminy napraw, konkurencyjne ceny, gwarancja na wykonane naprawy a ponadto: szybki i prosty dojazd, ( szczegóły w zakładce kontakt ) zawsze wolne miejsca parkingowe.

Na pierwszym miejscu w naszej firmie jest klient, to dzięki naszym zadowolonym klientom którzy polecają nas innym znajomym możemy realizować naszą pasję jaką jest wykonywana praca. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka portali internetowych na których można zapoznać się z opiniami naszych klientów:

Z serwisami jest jak z lekarzami jest ich wielu i trudno w tym zgiełku wybrać dobrego a przynajmniej takiego który nam nie zaszkodzi. Na pewno każdy z Państwa trafił w swoim życiu do niekompetentnego lekarza który w niczym nie pomógł. Przy tworzeniu A&D Serwisu Europejskiego Centrum Serwisowego kierowaliśmy się zasadą aby stworzyć najlepsze centrum serwisowe w Polsce. Dlatego w jednym miejscu udało się zgromadzić najlepszych specjalistów z różnych dziedzin elektroniki aby móc zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług na najwyższym światowym poziomie. Nasi specjaliści to inżynierowie i technicy którzy zdobywali doświadczenie w między innymi takich koncernach jak Asus, Gigabyte, MSI.

Dzięki pozyskaniu dofinansowania ze środków unii europejskiej udało nam się dokonać zakupu wysokiej klasy sprzętu diagnostyczno pomiarowego bez konieczności podnoszenia cen świadczonych dla Państwa usług.

Jako jedyny w serwis w Polsce w procesie napraw związanych z lutowaniem komponentów BGA wykorzystujemy endoskop co jest bardzo istotne. W przypadku układów BGA połączenia lutowane w postaci kulek lutu ukryte są pod korpusem co całkowicie uniemożliwia przeprowadzenie kontroli połączeń lutowanych. Specjalistyczny endoskop umożliwia dokonania przeglądu zarówno przed procesem lutowania /reballingu w celu upewnienia się o konieczności wykonania takiej operacji. Jak i bezpośrednio po wykonaniu procesu lutowania w celu sprawdzenia poprawności oraz jakości połączenia. Dzięki zastosowaniu w naszej firmie inspekcji endoskopowej zmniejszamy do minimum ryzyko ponownego wystąpienia usterki.

Nie przebieramy w sprzęcie aby naprawiać jedynie proste przypadki, do każdego klienta stosujemy indywidualne podejście i naprawiamy zarówno proste jak i złożone trudne usterki wymagające zarówno fachowej wiedzy jak i zaangażowania. W przypadkach braków nietypowych komponentów BGA o ile występuje taka możliwość wykonujemy ich złożone naprawy. Przykładem mogą być poniższe zdjęcia gdzie na pokładzie komponentu BGA wykonany został proces wymiany pamięci.

W najnowszych laptopach nawet same komponenty BGA stają się bardziej złożone i problematyczne w lokalizację usterek dla serwisanta nie posiadającego dostępu do endoskopowej inspekcji BGA. Coraz częściej za pojawianie się usterki nie są odpowiedzialne pęknięcia kulek lutu pomiędzy komponentem a płytą lecz pomiędzy komponentem a rdzeniem. Dotyczy to komponentów montowanych techniką Flip Chip, Chip-on-Board oraz SMD Package. ( na pokładzie komponentu BGA znajduje się kolejny komponent BGA tak ja na poniższych zdjęciach.)

Wiadomo, że szukając można znaleźć serwis który wykona taniej daną usługę, pytanie tylko czy warto ryzykować potencjalne 50 czy 80 zł i dokonać naprawy w firmie która nie ma odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy. Obecnie zaobserwowaliśmy nasilające się zjawisko jeśli potencjalny serwis nie może znaleźć usterki podgrzewa wszystkie układy BGA najczęściej opalarkami niekiedy do drewna aby taniej. Najnowsze płyty główne laptopów mają laminat składający się z nawet kilkudziesięciu warstw, są to więc bardzo skomplikowane ale i delikatne urządzenia. Takim podejściem można bezpowrotnie uszkodzić płytę która nie będzie nadawała sie już do naprawy. W przypadku powtarzających się usterek danych modeli urządzeń w naszym laboratorium staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie aby do minimum zmniejszyć ryzyko ponownego pojawienia się usterki. Na wykonywane naprawy udzielamy do 24 miesięcy gwarancji szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce gwarancja.

Wiele cennych informacji można znaleźć w zakładkach dotyczących napraw sprzętu którym jesteście Państwo bezpośrednio zainteresowani. Przykładowo w zakładce naprawa laptopów dla każdego producenta staraliśmy się opisać najczęściej powtarzające się usterki oraz zakres świadczonych usług. Dodatkowo w zakładkach przyczyny powstawania usterek odpowiednio dla każdego sprzętu laptopów, monitorów, zasilaczy itp. znajdują się informacje o najczęstszych przyczynach uszkodzeń sprzętu. Natomiast wszystkich żądnych większej ilości wiedzy zapraszamy do zakładki dla ciekawskich.

Wszystkie naprawy w naszej firmie wykonujemy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność, że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej.

Wyślij sprzęt do naprawy