Europejskie Centrum Serwisowe

Firma A&D Serwis podejmuje się złożonych napraw laptopów MacBook Apple. Wieloletnie doświadczenie, poparte rzetelną wiedzą, udokumentowaną certyfikatami IPC, a także wysokiej klasy sprzęt pozwalają nam podejmować się nawet najtrudniejszych napraw. Wykorzystywane przez nas technologie, np. SMD, FLIP CHIP, BGA, uBGA oraz CSP zapewniają nam wysoką skuteczność, czyniąc nas jednym z najlepszych serwisów w komputerowych w Polsce.

Przykładowe narzędzia, wykorzystywane w firmie A&D Serwis obejmują m.in.:

 • programatory Wellon
 • stacje lutownicze Ersa, Weller, Salomon
 • mostki Mitac
 • kalibratory Minolta i Kamaya
Wykorzystujemy również szereg innych, ważnych narzędzi, oferowanych przez takie firmy, jak: Hakko, Tektronix, Fluke, czy też Muter. Są to firmy będące najważniejszymi producentami sprzętów diagnostyczno-pomiarowych, umożliwiających nam stworzenie nowoczesnego zaplecza technicznego, dzięki któremu nasze naprawy są skuteczne aż w 98% przypadków.

A&D Serwis naprawa laptopów AppleA&D Serwis naprawa notebooków Apple

Naprawa Apple Wrocław – zakres wykonywanych napraw

Pierwsze komputery marki Apple pojawiły się w Polsce w latach 90. XX wieku - były to wówczas egzemplarze specjalnie sprowadzane do Polski, jedynie na zamówienie. Już wtedy wykonywaliśmy pierwsze naprawo, jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce. Dzięki tak długoletniemu doświadczeniu wykonujemy naprawy dla użytkowników notebooków i netbooków Apple, ale także dla autoryzowanych punktów Apple, które zgłaszają się do nas z usterkami. Od paru lat, kiedy Apple zaczął budować swoje urządzenia na technologii Intel, pojawia się coraz więcej usterek i awaryjność urządzeń rośnie. Marka jest też coraz popularniejsza, dlatego naprawy Apple są coraz częściej potrzebne - wychodzimy na przeciw potrzebom rynku, przyjmując do serwisu laptopy MacBook Apple i inne urządzenia marki.

A&D Serwis laptopów Apple, -oczyszczenie pól lutowniczychnaprawa notebooków Apple - przygotowanie komponentu BGA do montażu

Złożone naprawy laptopów/notebooków Apple wykonujemy między innymi w następującym zakresie usług: wymiana komponentów BGA, lutowanie, przelutowanie, reballing (mostki północne/południowe, układy graficzne)

 • endoskopowa inspekcja komponentów BGA
 • wymiana gniazd zasilania oraz wszelkiego rodzaju gniazd: lpt, com, usb, itp
 • wymiana gniazd procesora (socket CPU) oraz złącz banków pamięci
 • naprawa układów zasilania, PFC, ładowania, sterowania, kontroli temperatury
 • naprawa wszelkiego rodzaju zasilaczy oraz przetwornic
 • naprawa zintegrowanych kart graficznych, dźwiękowych, sieciowych
 • wymiana procesorów, przetworników analogowo-cyfrowych oraz wszelkiego rodzaju układów scalonych
 • wymiana napędów optycznych CD, DVD. W przypadku braku możliwości naprawy
 • czyszczenie klawiatur w myjkach ultradźwiękowych (w przypadku zalania różnego rodzaju płynami)
 • naprawa lub wymiana wszelkiego rodzaju taśm oraz przewodów sygnałowych.

Do najczęstszych objawów usterek w laptopach Apple z serii Macbook i Macbook pro  należą:

 • brak obrazu na matrycy
 • charakterystyczne miganie
 • wydawanie sygnałów dźwiękowych
 • brak obrazu na matrycy, mimo podświetlenia
 • brak ładowania baterii
 • przekłamania obrazu na ekranie laptopa
 • miganie kontrolek
pozycjonowanie komponentu BGA podczas naprawy AppleA&D Serwis naprawa notebooków Apple, lutowanie komponentu BGA

Serwis Apple Wrocław – najwyższa jakość usług na światowym poziomie

Dokładamy największych starań podczas przeprowadzanych przez nas napraw tak, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Zatrudniamy przede wszystkim fachowców, którzy swoją pracę wykonują z pasji, dzięki czemu wkładają w nią o wiele większe zaangażowanie. Doświadczenie zdobywamy w uznanych koncernach światowych, takich jak GIGABYTE, ASUS, lub też MSI, co możemy poprzeć międzynarodowymi certyfikatami IPC.

czyszczenie soczewki lasera - serwis urządzeń AppleA&D Serwis naprawa laptopów Apple, czyszczenie soczewki lasera

Mamy szeroką wiedzę na temat nowatorskich metod lutowania, dzięki czemu radzimy sobie w wielu trudnych sytuacjach i dotrzymujemy kroku ogólnoświatowym standardom, jakie panują w najlepszych serwisach komputerowych. Wszystkie zlecane nam naprawy sprzętu Apple wykonujemy samodzielnie, bez korzystania z pomocy firm zewnętrznych, dzięki czemu między nami a naszymi klientami nie stają pośrednicy, których zaangażowanie mogłoby mieć wpływ na jakość i cenę usługi.

 A&D Serwis we Wrocławiu - naprawa notebooków Apple, kontrola w postaci endoskopowej inspekcji BGAA&D Serwis Wrocław naprawa laptopów Apple, kontrola w postaci endoskopowej inspekcji BGA.

Jesteśmy wyposażeni we własne laboratorium badawczo-rozwojowe, które prowadzimy w ścisłej współpracy z Zakładem Technologii Aparatury Elektronicznej i Wydziałem Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej. Dzięki temu możemy nieustannie doskonalić świadczone przez nas usługi, zapewniając Państwu naprawę przeprowadzoną według najlepszych światowych standardów,z jednoczesnym zachowaniem cen obowiązujących lokalnie.

A&D Serwis naprawa notebooków Apple, endoskopowa inspekcja BGAA&D Serwis Wrocław - naprawa laptopów Apple, endoskopowa inspekcja BGA

Serwis Macbook Apple z Wrocławia – dostępny zawsze i wszędzie

Dzięki dobrze rozwiniętej ofercie Serwisu Ogólnopolskiego nasze usługi są dostępne w każdym zakątku Polski, bez konieczności wychodzenia z domu lub firmy. Korzystamy z usług profesjonalnych firm kurierskich, dzięki czemu cały proces odbierania i dostarczania sprzętu do naprawy odbywa się w wyjątkowo sprawny sposób, nie przedłużając nadmiernie całego procesu naprawczego. Przekazanie delikatnych urządzeń, takich jak laptopy MacBokok Apple, odbywa się z uwagą, a transport dostarcza przesyłkę bezpośrednio do naszego serwisu i z powrotem do klienta. Dzięki temu już po kilku dniach otrzymują Państwo z powrotem w pełni sprawny sprzęt Apple, który będzie działał jeszcze długie lata.

Wyślij sprzęt do naprawy