Naprawa komputerów stacjonarnych

Europejskie Centrum Serwisowe

Naprawa komputerów Wrocław – dlaczego warto się do nas zgłosić?

Firma A&D Serwis to miejsce, w którym dokonujemy profesjonalnych napraw komputerów stacjonarnych i nie tylko. W naszej placówce mogą Państwo naprawić zarówno komputery typu PC, jak i modele typu All In One. Całość wykonywanych przez nas prac odbywa się w pełnej zgodności z międzynarodowymi standardami IPC, na które zapewniamy państwu aż półroczną gwarancję. W przypadku wymiany poszczególnych modułów, gwarancja ta może wydłużyć się nawet do 24 miesięcy.*

Szczegóły na temat zasad udzielanych gwarancji znajdują się na stronie głównej w zakładce gwarancja.

naprawa komputerów stacjonarnychserwis komputerów stacjonarnych A&D Wrocław

W czasie przeprowadzanych napraw, dane zawarte na dyskach naszych klientów pozostają w stanie nienaruszonym. Dla większego bezpieczeństwa plików, na czas naprawy komputera stacjonarnego dokonujemy demontażu dysku, jeśli klient ma takie życzenie. Jesteśmy jedynym serwisem napraw zestawów komputerowych w Polsce, który po zakończeniu reballingu lub innych czynności naprawczych, dokonuje dodatkowej inspekcji połączeń lutowanych, jakie znajdują się pod korpusami komponentów BGA, a wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnego endoskopu.

serwis komputerowy we Wrocławiunaprawa komputerów A&D Serwis Wrocław

Serwis komputerowy Wrocław – jaki sprzęt i technologie wykorzystujemy?

Każda naprawa, jakiej się podejmujemy, jest dla nas priorytetem, dlatego tak bardzo staramy się, aby przebiegła ona jak najbardziej pomyślnie. Zatrudniamy przede wszystkim osoby, których praca jest również pasją, dzięki czemu wzrasta zaangażowanie i dbałość o najdrobniejszy szczegół. Warto w tym miejscu wspomnieć o światowych koncernach komputerowych, choćby takich, jak GIGABYTE, ASUS lub MSI, w których mieliśmy możliwość zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Nasza wiedza poparta jest dodatkowo certyfikatami IPC, mającymi rangę międzynarodową. Zdobyliśmy wiedzę w nowatorskich dziedzinach lutowania, obejmujących technologie: FLIP CHIP, SMD, BGA, CSP oraz uBGA, co pozwala nam utrzymać standardy usług świadczonych w najlepszych światowych serwisach.

stanowisko pracy w serwisie komputerowymszczegółowe naprawy komputerów stacjonarnych

Do wykonywanych złożonych napraw wykorzystujemy również maszyny do reballingu niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Inne narzędzia stosowane w naszym serwisie to:

 • endoskop oraz mikroskopy Ersa
 • stacje lutownicze firm Ersa, Hakko, Weller, Salomon
 • oscyloskopy Fluke, Tektronix
 • mierniki Fluke, Metex, Uni-t
 • mostki Mitac
 • kalibratory Minolta oraz Kamaya
 • autotransformatory i transformatory separujące Muter
 • programatory Wellon
Stosujemy także inne przyrządy diagnostyczno-pomiarowe, dzięki którym skuteczność wykonywanych przez nas napraw może sięgać nawet do 99%.

Profesjonalny serwis komputerowy – jakich napraw dokonujemy najczęściej?

 Złożone naprawy zestawów komputerowych wykonujemy między innymi w następującym zakresie usług:

 • naprawa zasilaczy
 • naprawa płyt głównych
 • wymiana procesorów (w tym przypadku rodzaje naprawy zależą jedynie od wersji procesora), która obejmuje:
 • a) dolutowanie uszkodzonego urwanego wyprowadzenia

  b) prostowanie wyprowadzenia

  c) poprawę montażu ewentualnie wymiana elementów biernych BGAna pokładzie komponentu

 • wymiana pamięci operacyjnej
 • naprawa Kart graficznych
 • wymiana kart sieciowych (z uwagi na ich niską wartość naprawy są nieopłacalne )
 • wymiana kart muzycznych (z uwagi na problemy z dostępnością do części zamiennych naprawy są bardzo problematyczne)
 • wymiana/opcjonalnie naprawa dysków twardych (jedynie pod kątem odzyskania danych)
serwis naprawy kompterównaprawa komputerów Wrocław

Jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań, firma A&D Serwis, zajmuje się wyżej wymienionymi naprawami nawet w bardziej złożonych przypadkach uszkodzeń komputerów stacjonarnych. W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy do zaglądania do poszczególnych zakładek, szerzej objaśniających zagadnienia dotyczące interesujących Państwa modułów.

Inne zalety naszych usług

Dzięki opcji Serwisu Ogólnopolskiego mogą Państwo zlecić nam naprawę swoich komputerów nawet bez wychodzenia z domu lub firmy. Transport może odbywać się za pośrednictwem firmy kurierskiej w bardzo wygodnym systemie door-to-door, dzięki któremu o wiele szybciej będą Państwo mogli znów korzystać ze sprawnego sprzętu.

Wszystkie zlecane nam naprawy komputerów stacjonarnych wykonywane są na miejscu, bez angażowania specjalistów z firm zewnętrznych. Pozwala to na wyeliminowanie podnoszących cenę pośredników, co nie pozostaje bez znaczenia w zakresie jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z informacjami na nasz temat, zawartymi na stronie głównej.

Pasjonatom komputerowym serdecznie polecamy naszego bloga, na którym prezentujemy najróżniejsze ciekawostki ze świata komputerowego.

Sprawdź także:

Poznaj inne elementy naszej oferty - A&D Serwis to profesjonalne naprawy elektroniki. Rodzaj sprzętu nie stanowi dla nas żadnego ograniczenia. Przekonaj się, jakie jeszcze urządzenia możemy dla Ciebie naprawić.
Wyślij sprzęt do naprawy