Naprawa komputerów stacjonarnych

Europejskie Centrum Serwisowe

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe oferuje profesjonalne naprawy zestawów komputerowych stacjonarnych zarówno popularnych PC-tów jak i komputerów typu All In One zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC, na które udzielamy 6 miesięcznej gwarancji natomiast w przypadku wymiany poszczególnych modułów  do 24 miesięcy gwarancji !!! *

Firma  A&D Serwis od wielu lat specjalizuje się w złożonych naprawach zarówno wszystkich modeli komputerów stacjonarnych PC jak i wszystkich All In One. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobyciu przez naszych specjalistów prestiżowych międzynarodowych certyfikatów IPC przy wykonywaniu złożonych napraw praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ograniczyć nas mogą jedynie bardzo poważne uszkodzenia w przypadkach których naprawa przekracza wartość poszczególnych modułów komputera.

Do wykonywanych złożonych napraw wykorzystujemy miedzy innymi: profesjonalne maszyny i urządzenia do lutowania elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP oraz maszyny do reboolingu niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz mikroskopy Ersa. Stacje lutownicze Ersa, Hakko, Weller,Salomon.  Oscyloskopy Fluke, Tektronix, mierniki Fluke, Metex, Uni-t,  mostki Mitac, kalibratory Minolta oraz Kamaya, autotrasformatory i transformatory separujące Muter, programatory Wellon oraz wiele innych wysokiej klasy przyrządów diagnostyczno pomiarowych wiodących światowych producentów pomagających uzyskać najwyższą skuteczność przeprowadzanych napraw sięgającą w przypadku komputerów urządzeń 99%.

Podczas wykonywanych napraw dane zawarte na dyskach lub innych dostarczonych nośnikach  klienta nie są formatowane ani kasowane.  Na życzenie klienta istnieje możliwość  demontażu dysku na czas naprawy, bez dodatkowych kosztów.

Jako jedyny serwis w Polsce po procesie naprawy lub reballingu wykonujemy diagnozę w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod korpusami komponentów BGA !!!. 

 Złożone naprawy zestawów komputerowych wykonujemy między innymi w następującym zakresie usług:

 • Naprawa zasilaczy
 • Naprawa płyt głównych
 • Wymiana procesorów ( drobne naprawy polegają jedynie w zależności od wersji procesora:
 • a) dolutowanie uszkodzonego urwanego wyprowadzenia

  b) prostowanie wyprowadzenia

  c) poprawa montażu ewentualnie wymiana elementów biernych bga na pokładzie komponentu

 • Wymiana pamięci operacyjnej
 • Naprawa Kart graficznych
 • Wymiana kart sieciowych ( z uwagi na ich niską wartość naprawy są nieopłacalne )
 • Wymiana kart muzycznych ( z uwagi na problemy z dostępnością do części zamiennych naprawy są bardzo problematyczne)
 • Wymiana / opcjonalnie naprawa dysków twardych ( jedynie pod kątem odzyskania danych )

W większości przypadków firma A&D Serwis zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów wymienionych powyżej. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w odpowiednich zakładkach interesujących Państwa modułów:  naprawa kart graficznych, naprawa płyty głównych itd. Dowiecie się tam Państwo szczegółowych informacji dotyczących napraw poszczególnych modułów.

Wszystkie naprawy zestawów komputerowych wykonujemy z największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją  dla których  wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABYTE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej.

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

Wyślij sprzęt do naprawy