Europejskie Centrum Szkoleniowe

Europejskie Centrum Serwisowe

Witamy w Europejskim Centrum Szkoleniowym

Centrum szkoleniowe przy A&D Serwis skupia doświadczonych praktyków z branży elektronicznej oraz najlepszych wykładowców z Politechniki Wrocławskiej.
Prowadzimy dla Państwa praktyczne szkolenia z elektroniki a także warsztaty z pokrewnych dziedzin, pozwalające lepiej zrozumieć zagadnienia elektroniki, lutowania czy układów BGA. Dzięki współpracy z Politechniką Wrocławską możemy zadbać o doskonale przygotowaną warstwę merytoryczną. Szkolenia z elektroniki i lutowania odbywają się w dobrze wyposażonej sali - nasi uczniowie zdobywają wiedzę oraz praktyczne umiejętności przy bezpiecznych stanowiskach do pracy.


Lista tematów

  1. "Lutowanie od podstaw (THT, SMD)" 8 h
  2. "Lutowanie od podstaw (BGA)" 8 h
  3. "Druk 3D od podstaw" 8 h
  4. "Pomiary i obsługa urządzeń serwisowych" 8 h
  5. "Podstawowe metody diagnostyki" 8 h
  6. "Praktyczne przygotowanie do pracy na utrzymaniu ruchu" 8 h

Są to warsztaty 1-dniowe, trwające 8 godzin.

Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ul. Jana Długosza 33, jednak jest też opcja przeprowadzenia szkolenia w Państwa zakładzie pracowniczym.

W sprawie szczegółowych informacji oraz dostępnych terminów szkoleń prosimy o kontakt mailowy na info@aid-serwis.com.pl lub telefoniczny pod nr 730 100 966.

Profesjonalne szkolenia dla elektroników - zapraszamy!

Już dziś zachęcamy do kontaktu w sprawie najbliższych warsztatów - szkolenia dla elektroników to doskonały wybór dla początkujących serwisantów i osób posiadających już doświadczenie pracy ze sprzętem. Oferujemy nie tylko możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, ale także znaczne poszerzenie wiedzy o wiadomości związane z funkcjonowaniem sprzętu, technologiami montażu, najnowszymi metodami diagnostycznymi urządzeń elektronicznych, w tym z zastosowaniem termografii, mikroskopii i tomografii oraz podstawami programowania.

Zapraszamy do kontaktu przez naszego maila lub w sekcji Kontakt.

Wyślij sprzęt do naprawy