serwis laptopow wroclaw Serwis laptopów WrocławNaprawa notebooków we Wrocławiu kontakt

Cennik napraw zasilaczy

A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe® przedstawia Państwu cennik napraw zasilaczy wszystkich producentów, typów oraz marek występujących na rynku które wykonujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC, i na które udzielamy 3 miesięczny okres gwarancji !!! *

Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzony zasilacz konieczna wymiana na nowy”. Firma A&D Serwis Europejskie Centrum Serwisowe zajmuje się złożonymi naprawami różnego rodzaju zasilaczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz  Laboratorium  Badawczo Rozwojowemu Technologii SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej które ściśle współpracuje z Politechniką Wrocławską w elektronice praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Grupę naszych pracowników tworzą byli serwisanci takich firm ASUS, MSI oraz GIGABYTE którzy posiadają bogatą wiedzę oraz umiejętności potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami IPC.

 

Firma A&D SERWIS Europejskie Centrum Serwisowe jest płatnikiem podatku VAT. Podawane ceny są stawkami NETTO:
Podawane ceny uwzględniają części wraz z usługą serwisową, za wyjątkiem zaznaczonych przypadków.

 

Dla stałych klientów wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności oraz na przelew.

 

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy zarówno z całego kraju jak i europy. Przy podpisaniu stałej umowy oferujemy Państwu specjalne warunki współpracy.

 
Ceny za wykonane naprawy w naszej firmie są bardzo zróżnicowane i w przypadku zasilaczy zaczynają się od kwoty 30 zł.

 

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu , że nawet najlepszy fachowiec może się pomylić w wystawieniu diagnozy wyznajemy zasadę , że przy złożonych naprawach pewność o poprawnie wykonaj usłudze mamy po jej wykonaniu i dokładnym przetestowaniu sprzętu. Ponadto większość napraw wiąże się z wymianą kosztownych komponentów których demontaż w razie wycofania się klienta z naprawy jest kosztowny i pracochłonny. Dlatego wprowadziliśmy i stosujemy od lat sprawdzone zasady napraw do kwot barierowych która w przypadku zasilaczy wynosi w zależności od typu odpowiednio:

1) Naprawa zasilaczy at, atx. do 50 zł ( w przypadku drogich zaawnsowanych zasilaczy do 150 zł )

2) Naprawa zasilaczy do laptopów, monitorów oraz kas fiskalnych do 70 zł

3) Naprawa zasilaczy serwerowych do 500 zł

4) Naprawa zasilaczy dla medycyny oraz przemysłu do 1000 zł

5) Naprawa innych niesklasyfikowanych zasilaczy do 200 zł 

Cena barierowa nie oznacza oczywiście, że przy każdej naprawie zostaje  osiągnięta. Daje ona jedynie serwisantowi możliwości wymiany podzespołów do określonych kwot, dopiero po ich przekroczeniu kontaktujemy się z klientem telefonicznie lub e-mailem i przedstawiamy końcową kwotę. W przypadku braku zgody klienta na naprawę powyżej kwoty barierowej oddajemy sprzęt informując dokładnie o jego stanie a klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyceną i wówczas następuje Bezpłatna Diagnoza ( szczegóły w zakładce bezpłatna diagnoza ).

 

Opisana zasada sprawdza się znakomicie i jest bezpieczna zarówno  dla klienta ponieważ wie jakiej maksymalnej kwoty naprawy może się spodziewać jak i dla serwisu ponieważ ma on bezpieczne pole manewru podczas wykonywania usługi.

 

Sytuacja taka wiąże się przede wszystkim z faktem, że nasza firma w przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów które oferują kosztowne wymiany zasilaczy dokonuje złożonych napraw aby kształtowały się one w rozsądnych cenach.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości sprzętu już po pierwszych objawach usterki jesteśmy w stanie wykonać na miejscu wstępną bezpłatną diagnozę i podać klientowi przybliżony koszt naprawy. Niestety w przypadku zasilaczy nie jesteśmy w stanie podać konkretnych cen jak w przypadku napraw monitorów laptopów itd. Zasilacze sieciowe w tym impulsowe to bardzo specyficzne urządzenia. Przy naprawach należy zachować szczególną ostrożność a wszystkie operacje powinny być przeprowadzone na stanowiskach odseparowanych od sieci zasilającej za pomocą transformatorów separujących jakimi dysponujemy. Ponieważ w zasilaczach przeważnie płynie znaczny prąd, a składają się one z setek drobnych elementów o małej mocy w przypadku uszkodzenia a szczególności od strony pierwotnej elementy uszkadzają się lawinowo.  Naprawa do czasochłonna i żmudna praca wymagająca znacznego zaangażowania. Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny napraw zasilaczy.

1) Naprawa zasilaczy at, atx, zaczynają się od kwoty 30 zł, średnia cena napraw tego typu zasilaczy nie przekracza 50 zł chyba, że mamy do czynienia z drogimi zaawansowanymi modelami wówczas naprawiamy je do 150 zł.

2) Naprawa zasilaczy do laptopów, monitorów oraz kas fiskalnych można podzielić na trzy grupy cenowe:

a) Wymiana złączki zasilania ( najczęstsza przypadłość tego typu zasilaczy głównie do laptopów )   30 zł

b) Wymiana całego przewodu  zasilającego ( przewód niskonapięciowy zasilacz urządzenie np. laptop ) 60 zł

c) Naprawa elektroniki zasilacza, tu naprawy wykonywane są maksymalnie do kwoty 70 zł

Na rynku pojawiła się znaczna ilość zasilaczy dedykowanych, najczęściej są one bardzo słabej jakości pozbawione w ramach oszczędności produkcyjnych wszelkich zabezpieczeń. Zdecydowanie odradzamy zakup takich zasilaczy ( głównie dotyczy to zasilaczy do laptopów ) ponieważ mogą doprowadzić do poważnych usterek laptopa. Jeśli oryginalny nowy zasilacz kosztuje około 200-250 zł a dedykowany nowy 60 zł radzimy naprawić oryginał lub kupić używany ale oryginalny. Na zasilaczach sieciowych nie radzimy oszczędzać !!!

3) Naprawy zasilaczy serwerowych z uwagi na złożoność konstrukcji oraz problematykę naprawiamy do maksymalnej kwoty barierowej 500 zł

4) Naprawy zasilaczy dla medycyny oraz przemysłu z uwagi na złożoność konstrukcji oraz problematykę naprawiamy do maksymalnej kwoty barierowej 1000 zł. Oczywiście mówimy tu o modelach zasilaczy których wartość rynkowa to kilka a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niekiedy modele są wycofane z produkcji i wręcz nieosiągalne. W przypadku mniejszych tańszych modeli cena podana będzie po wstępnych pomiarach.

5) Pozostałe różnego rodzaju niesklasyfikowane powyżej zasilacze i przedwornice naprawiamy do maksymalnej kwoty 200 zł.

 

Wszystkie wymienione uszkodzenia usuwamy z  największą starannością i dbałością o powierzony nam  sprzęt przez klienta. Posiadamy profesjonalne urządzenia do lutowania oraz Reballingu elementów w technologii  SMD, BGA, µBGA, CSP, FLIP CHIP niemieckiej firmy MARTIN GmbH. Endoskop oraz Mikroskopy ERSA. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy FLUKE i TEKTRONIX, autotrasformatory i transformatory separujące Muter, programatory Wellon oraz wiele innych wysokiej klasy przyrządów diagnostyczno pomiarowych wiodących światowych producentów pomagających uzyskać najwyższą skuteczność przeprowadzanych napraw sięgającą w przypadku zasilaczy 95%.

 

Dla klientów z Polski proponujemy skorzystanie z naszej oferty Serwisu Ogólnopolskiego, pozwoli ona Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać zasilacz do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jej poprawnym działaniem. Koszt transportu to jedynie 12 zł netto. Szczegóły w zakładce Serwis Ogólnopolski. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do zapoznania się z ofertą  EuroSerwisu.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Firmy.

 

*szczegóły odnośnie udzielanych gwarancji znajdziecie Państwo na stronie głównej w zakładce gwarancja lub umowa serwisowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe Access

 

 


A&D Serwis Sp. z o.o. S.k., ul. Długosza 33, 51-162 Wrocław
infolinia: 0801 011 104, tel. +48 71 782 11 51, 71 787 23 01, 71 787 23 02

Wpisz kod z obrazka

ImięNazwisko
TelefonE-mail
Treść