Ekspresowa wymiana matryc – klawiatur – gniazd

Zbiłaś/Zbiłeś matryce w swoim laptopie ??? Nie panikuj!!!

Zapraszamy do siedziby naszej firmy przy ulicy Długosza 31. Klientów z poza Wrocławia zapraszamy do zakładki Serwis Ogólnopolski natomiast klientów z poza granic Polski do zakładki Euroserwis. Na miejscu posiadamy około 85% modeli matryc stosowanych w laptopach.

Dzięki podpisaniu umów z wieloma dystrybutorami oraz producentami jesteśmy w stanie sprowadzić praktycznie każdy model matrycy.

Matryce wymieniamy na poczekaniu w przeciągu 30 minut bez dodatkowych opłat. Na wymienione matryce udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Kolejna usługę która wykonujemy w naszej firmie na poczekaniu bez dodatkowych opłat za usługę ekspresową to wymiany klawiatur. Na miejscu posiadamy większość klawiatur do laptopów, natomiast modele nietypowe w większości nie stanowią dla nas problemu i jesteśmy w stanie je sprowadzić w krótkim czasie. Na wymienione klawiatury udzielamy również 12 miesięcznej gwarancji.

Bardzo częstą dolegliwością klawiatur w laptopach są ubytki pojedynczych klawiszy. Taką klawiaturę jesteśmy w stanie przywrócić do funkcjonowania w tani i szybki sposób. Dzięki zgromadzeniu olbrzymiej ilości klawiatur które pochodzą z wymian od naszych klientów posiadamy bazę klawiszy do przeprowadzenia drobnych napraw.

Bardzo częstą usterką laptopów są uszkodzenia mechaniczne różnego rodzaju gniazd: zasilania, USB, LPt, COM, HDMI, słuchawkowych, mikrofonowych itp. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń są działania mechaniczne poprzez np. szarpnięcie przewodu zasilacza, słuchawek itp. następuje uszkodzenie gniazda które zalutowane jest bezpośrednio do płyty głównej laptopa. Usługi wymiany gniazd z uwagi na konieczność rozebrania całego laptopa nie da się przeprowadzić w ciągu kilku minut, lecz z uwagi na małą złożoność usterki tego typu naprawy przeprowadzamy w przeciągu 1-2 dni.

Wyślij sprzęt do naprawy