Wypożycz bezpłatnie laptopa lub monitor na czas naprawy

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić w naszej firmie bezpłatne wypożyczenie laptopów na czas naprawy.

Opcja bezpłatnego wypożyczania monitorów na czas naprawy wprowadzona została około dziesięciu lat temu i cieszy się w śród naszych klientów dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję że propozycja dotycząca laptopów również się sprawdzi i będzie pomocna przede wszystkim dla klientów korzystających zawodowo ze sprzętu komputerowego.

Oferujemy Państwu markowe laptopy z zainstalowanymi oryginalnymi systemami operacyjnymi. Proponujemy w chwili przyjęcia sprzętu do naprawy demontaż dysku twardego z uszkodzonego laptopa klienta i montaż w zewnętrznej kieszeni która zostaje wypożyczona wraz z zastępczym laptopem. Taka konfiguracja pozwala klientowi pracować na wypożyczonym sprzęcie z dostępem do swoich danych znajdujących się na zewnętrznym nośniku. Dane widoczne będą na zastępczym laptopie po kliknięciu w zakładkę mój komputer jako zewnętrzny dysk „d” lub alternatywnie „e ,f …” w zależności od ilości partycji znajdujących się na Państwa oryginalnym dysku.

Laptopy oraz monitory wypożyczone są bezpłatnie, warunkiem wypożyczenia jest pozostawienie kaucji zwrotnej w kwocie:

  • 200 zł dla monitorów
  • 400 zł dla laptopów

Szanowni Państwo laptopy mają zainstalowane oryginalne systemy operacyjne, prosimy nie instalować na wypożyczonym sprzęcie nielegalnego oprogramowania. Wszelkiego rodzaju oprogramowanie prosimy instalować na dołączonym własnym dysku. Opcja wypożyczania sprzętu dostępna jest jedynie dla klientów oddających sprzęt bezpośrednio do siedziby A&D Serwis we Wrocławiu przy ulicy Długosza 31.

Mamy nadzieję,że nasza propozycja będzie dla Państwa znacznym ułatwieniem na czas trwania naprawy.

Zapraszamy

Wyślij sprzęt do naprawy